Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék könyvet írni. Van...

Szeretnék könyvet írni. Van két ötletem. Szerintetek melyik legyen? A többi lent.

Figyelt kérdés
A tizenkettes osztag azaz egy hat tagú elitkommandó parancsnokáról és a katona öccséről (két szálon futna) vagy Nyílt tengeren ami egy vikingről és egy lovagról szólna (szintén két szálon futna). Szerintetek melyik legyen? És amúgy már kitaláltam az alapokat és az összes szereplő személyiségét és személyiségformálódását.

2017. jan. 4. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a második ötlet jobban tetszik, de miért ne írhatnád meg mindkettőt? Akár egymás után, vagy párhuzamosan (pl. ha az egyikben elakadsz, akkor félreteszed, folytatod a másikat, vagy ilyesmi, nem tudom milyen "író típus" vagy..).

Nekem is van több ötletem, három is, ami azt illeti. Azzal fogom kezdeni, amelyiknek több részlete van már meg fejben, és amelyik számomra a legérdekesebb, legjobban átérzem - hiszen így, ha jobban kötődök hozzá, remélem sokkal jobban meg is tudom írni, és nagyobb a "motiváció" is, vagy hogy mondkam. De ez én vagyok.

2017. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*mondjam

Megviccelt az érintőképernyő. Elnézést.

2017. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!