Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok véleményt az...

Mondanátok véleményt az irományomról?

Figyelt kérdés

Mivel mindenki felrakja wattpad-re amiket alkot, gondoltam én is megpróbálom- legalább meg tudom, hogy érdemes e folytatni? :) Előre is köszönök bármilyen kritikát.

[link]



2017. márc. 5. 17:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem szimpi a sztori, de ami leginkább megfogott, az a stílusod. Nem átlagos, nem is flegma, nekem nagyon bejön. Az eleje egy kicsit zavaros, de megérthető. Hajrá, csak így tovább! :)
2017. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D Igen nagyon sok mindent akartam egyszerre leírni, pont ezért jó ha mások beleolvasnak. Lekötelezetted vagyok :D
2017. márc. 7. 08:04
 3/4 anonim válasza:

Nekem is olyan erzesem volt hogy nagyon egybe akartad suriteni a dolgomat..kicsit neha valtogatsz a stulisok kozot.. es agogy irsz kicsit tul klises

Es a negativumok utan(bocsi csak gondoltam fo toas ag epito kritika is) nekem is tetszett.szivesen olvastam.nehez a kezdet de hajra😉

2017. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen kell a kritika, köszönöm. Bár a klisést kicsit vitatom, mert legalább nem első látásra szerelemről szól csak :D de köszi.
2017. márc. 17. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!