Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hány könyvet olvastok el...

Ti hány könyvet olvastok el átlagosan egy évben? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Vagy egy hónap, nyár alatt? Milyen műfajban szerettek a leginkább olvasni? Eddig hány könyvvel végeztetek 2017-ben? Szeretitek újraolvasni a kedvenceiteket? Mit tettetek fel az olvasólistátokra erre a nyárra?

Kort, nemet is írjatok. :)



2017. jún. 5. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ezt írd ki moly.hu-ra, ott sokkal több választ fogsz kapni.
2017. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 köszi a tippet!

#2 ennek sok értelme nem volt

2017. jún. 5. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem változó mikor találok de egy könyvet átlag 400 oldal kb 3-4nap alatt eddig 2017ben 11et és jelenleg is olvasok és van még listán kategória szinte mindegy mert imádok olvasni idén olvastam az angyalsors sorozatot az útvesztő sorozatot a drakdrek című könyv első részét a sötét erdő közepént a fagyos ikreket a csitt csitt első részét jelenleg annak olvasom a 2.részt és hátra van a 3 és 4 meg a Bexi utolsó része

22/l :)

2017. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Havi átlagban 3-4 könyvet, attól függ mennyi időm, kedvem van. Kedvenc műfajom a horror, de szeretem a thriller, krimi, sci-fi, fantasy könyveket is. Nem tudom idén mennyit olvastam, de nem annyit mint szerettem volna, költözés és munkahely váltás miatt. Olvasólistám nincs, de gyakran járok antikváriumba, általában találok olyat ami érdekel. :)


26N

2017. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó, mikor mennyit olvasok.

Horror, krimi, fantasy, romantikus, pszichológiai...

34-et olvastam ki eddig (idén rászoktam arra, hogy felírom :D).

Szeretem némelyiket (főleg a régebbi kedvenceimet) újraolvasni.

Sok (rengeteg) könyv van a várólistámon, plusz még sok van itthon is, amik várnak rám, de direkt nyárra nem írtam fel semmit. 17/L

2017. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2016-ban 100.

Havonta változó, 5-10.

Minden mi jó. Krimi, fantasy, sci-fi, horror, stb...

Mostanáig 2017-ben 65.

Újraolvasni a kedvenceket mindig szeretem.

Nyáron elolvasom:

Jordi Llobregat: Vesalius titka

James S. A. Corey: Leviatán ébredése

Helene Wecker: A gólem és a dzsinn

John Flanagan: Gorlan romjai

Stephen King: Állattemető

Steven Saylor: Birodalom

Robin Hobb: Az orgyilkos tanítványa

Dennis Lehane: Vihar-sziget


26 N

2017. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap alatt kb. 4-gyel végzek.

Szeretem a horrort, thrillert, fantasyt, és néha romantikusat is szoktam olvasni.

Idén 17 könyvet olvastam el.

Van egy könyv, amit már 3-szor elolvastam (mert neki szeretnék kezdeni angolul is, aztán előtte magyarul akarok megtanulni minden részletet belőle), de amúgy mindent csak 1-szer szoktam elolvasni.

Még nem tudom, mit olvasok nyáron. Elsősorban angol tankönyveket, hogy átmenjek a nyellvvizsgán :D


16/L

2017. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen rendszertelenül, évi kb. 10 könyvet. Van, hogy 1 hét elolvasok 4-5 könyvet, aztán hónapokig kezeimbe se kerül egy másik. Legutoljára Sapkowski Vaják sorozatát olvastam januárban, azóta egészen tegnapig nem olvastam (könyvet). Dean Koontz A ​tékozló fiú c. művébe kezdtem bele.

Horror és fantasy történeteket kedvelem a legjobban.

Nem szoktam újraolvasni könyveket.

Listám nincs, mindig akkor keresek valamilyen könyvet, ha megjön a kedvem olvasni.

18\F

2017. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A rekord nekem egy évben 52 könyv volt, bár nem hetekre leosztva, csak így jött össze.

De alapvetően 30-40 könyv között szoktam évente.


Horror, thriller, sci-fi, disztópia, néha némi háborús amiket kedvelek.

2017. jún. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Most van június 7, én idén már 75-öt olvastam el. Naptárt vezetek róla. Tavaly egész évben 85-öt olvastam, de idén sokkal több lesz. A cél az, hogy meglegyen a heti 1 könyv, azaz 52 van kitűzve célnak. Főleg irodalmat olvasok, néha történelmet, biológiát, művészettörténetet és egyéb más dolgokat.
2017. jún. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!