Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a SZJG-ben Cortez...

Szerintetek a SZJG-ben Cortez lefeküdt Vikivel?

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 23:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Előző válaszolóval vagyok!
2017. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem sem,attól még hogy ott aludt?
2017. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Ne legyetek már ennyire naívak... Szerelmes belé, de ettől függetlenül fiúból van. Nem fog csak azért várni a szexel, mert szerelmes Renibe. Érzelmek nélkül is lefeküdthet más lányokkal. Vikivel azért egy bő félévig együtt volna. És ő meg nem az a fajta lány aki vár több mint egy évet, hogy lefeküdjenek.
2017. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
95%
Szerintem is lefeküdtek, mert Viki nem az a csaj aki bizonytalan és baromi sok ideig vár és Cortez is szerintem tuti belement, mert az is lehet hogy ez amolyan "szórakozás" volt neki amivel elterelte a figyelmét Reniről
2017. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
91%
Le, mert ugye sokan úgy akarnak felejteni. Ő Renit akarta elfelejteni. Meg hát a 7.részben van erre utaló jel.
2017. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
11%

Hát...

Most el kell mondanom, hogy nagyon meglepődtem, hogy a többség mit állít. :/

+++Előre mondom, azt, amit le fogok írni, nem veszekedés kezdeményezéseként fogom kifejteni. :) +++

Cortez 10.-es volt, egy évvel idősebb a többieknél, ugye, 16.

Szerintem ilyenkor az ember még nem fekszik le senkivel.

De elég félreérthető jelek vannak, szóval fogalmam sincs. :/

2017. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
9%
Biztos,hogy nem!Amikor már együtt van Renivel és Reni rákérdez akkor azt mondja hogy csak a haverja volt.Viki sem az a nyomulós fajta.(Inkább hülyéskedős)Remélem tudtam segíteni!😀
2018. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
kb 8 hónapig együtt volt Vikivel. Simán megtörténhetett, bármennyi idős is. Attól hogy a Renibe volt szerelmes, attól még lefeküdhet bárkivel. Ha épp Vikivel nem, de Amerikába simán
2018. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
16%

Emberek!!!

Ne kezdjetek már hogy ha egy fiu 16 eves, es jol néz ki meg meno, akkor tuti hogy mar sokszor lefeküdt lányokkal. Miert kell ezt feltételezni?

Attol meg hogy Cortez jol néz ki, helyes es mwnő, nem biztos hogy csak ugy lefekszik ezzel-azzal.

Es 16 évesen meg főleg.

Hagyjuk már, még gyerekek. Es amugy is, egy kapcsolat sem arrol szol ebben a korban h lefekszenek egymással, legalábbis nem csak ugy par het, honap utan.

Gondoljatok már bele.

Nyilván vannak kivételek, vannak olyanok akik mar igen, róluk is mg lehet a velemenye mindenkinek, de egyaltalan nem kene ilyet feltételezni barkirol is.

2018. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%
7-8 hónapig együtt volt Vikivel. Ennyi idő alatt lefekszik az ember a párjával, főleg, hogy Viki nem olyan konzervatív lány mint Reni. Cortez meg pasiból van. Ne legyetek naívak. Biztosan nem volt szűz mikor Renivel feküdt le.
2018. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!