Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a SZJG-ben Cortez...

Szerintetek a SZJG-ben Cortez lefeküdt Vikivel?

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 23:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
67%

Én meg azt gondolom, hogy a sok szexista válasz elképesztően idegesít! Könyörgöm, az nem érv, hogy "fiúból van", egyszerűen csak egy diszkriminatív, szexista jelző, és sértés!

Az egészről az a véleményem, hogy ő egy értelmes fiú, azt csinál, ami érdekli, de abban tökéletesem teljesít. Nyilván lehet, hogy vannak igényei, és az önkielégítés is szóba jöhet. De egyet kell értenem azzal, hogy Cortez nem buta, és nem fekszik le akárkivel.

Viki már problémásabb, mert ő egy igazi kis hp . Ezzel mindent elmondtam róla.

Szerintem pettingnél nem igen juthattak tovább, és ez mindenki számára megfelelő volt.

Az más kérdés, hogy hamarabb, vagy a nyárokon volt e Corteznek bármi kapcsolata lányokkal, de nem hiszem. Ott folyamatosan a fiú haverjaival lógott, lányok szóba se jöttek.

Ha le is feküdt Cortez Vikivel, akkor is nem számít, mert az a lényeg, hogy Renit nem csalta meg, és ez a lényeg.

2019. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!