Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek van olyan színészetek,...

Nektek van olyan színészetek, akit több könyv olvasásakor is az egyik karakterbe képzeltek?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy ő az a karakter vagy ő játssza el.

2017. júl. 23. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Van hát. Lányok közül leginkább Marie Avgeropoulos, akit mind színészként, mind emberként imádok, hihetetlen tehetséges. Kedves a rajongóival, és azért is felnézek rá, amiért elutazott Indiába a szegényekhez. Általában ő jut eszembe, de pl. az Éhezők Viadala első olvasásánál Lindsay Morgan, szintén gyönyörű színésznő jutott eszembe Katniss szerepére. :'D

Bonnie Wright (Ginny Weasly/ Harry Potter❤) a vörös szereplőknél jut eszembe.


Fiúk közül sokszor Dylan Minnette, illetve Nick Robinson jut eszembe, nekik olyan karakteres arcuk van, és szeretem is őket, bár az tény, hogy az én nagy szerelmem Josh Hutcherson, illetve Sam Clafin😁❤

2017. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Huppsz, kicsit sok a "jut eszembe"😁

Képzeld oda pár helyre, hogy " ugrik be" 😂

2017. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, hogy amikor olvasok egy könyvet, beugrik egy kép egy karakternek valakiről, amit már láttam, és akkor arra asszociálok.
2017. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak mondjuk ha olyan könyvet olvasok, aminek láttam a filmes verzióját, pl Harry Potter. De kicsit mindig variálok, hogy könyvhűbb legyen. Azaz Daniel Radcliffet látom magam előtt, de kicsit kócosabban, meg zöld szemekkel.


Viszont minden szereplő kap egy "szinkronszínészt". Mármint olyan hangot képzelek nekik, amikor beszélnek, mint valamelyik magyar szinkronszínész hangja:D

2017. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!