Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyaan tovább a könyves...

Hogyaan tovább a könyves blogommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy könyves blogom de nem túl nagy az olvasottsága. Tanácsra készítettem neki facebook oldalt is, de csak az ismeroseim kovetik. Hogyan kell ismertebbé tenni a facebookon? Kérlek segítsetek!! Minden jól jön! Esetleg be is nézhettek és elmondhatnátok a véleményeteket!!!

Nagyon köszönöm és mennek a zöld kezek😊

[link]



2017. aug. 2. 22:02
 1/1 cathilina ***** válasza:
100%
Én a tartalmon dolgoznék. A stílusod néhol ömlengős, néhol meg gyerekes, túl sok a smiley és elgépelésből is akad jó néhány. Elolvastam a legújabb cikkedet, és igazából sokat nem mond. A könyvet valamennyire ismerteted, aztán írsz pár sort arról, hogy erősen indított, de a vége unalmas. Ez nem egy elemzés. A nyári könyvajánló bejegyzésed konkrétan csak 10 darab molyos link. Sajnos pont a YA könyvek olvasói azok, akik a legtöbben vezetnek ilyesmi könyves blogot, így nem elég, ha nem rossz, amit csinálsz; kiemelkedőnek kell lenned, ha azt akarod, hogy a blogodnak nagyobb publicitása legyen.
2017. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!