Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Már megőrülök, hogy nem...

Már megőrülök, hogy nem tudom, MI EZ A KÖNYV?!

Figyelt kérdés

Egy történelmi romantikus regény, de se az írójára se a címére nem emlékszem.

A történet: azt hiszem a napóleoni háborúk idején játszódik, Angliában. Van egy hadnagy vagy valamilyen tiszt aki súlyosan megsérül a háborúban, meg egy nő, aki csak akkor kapja meg az örökségét ha x éves koráig férjhez nem megy. Mivel közeleg a határidő és nem akarja elkötelezni magát hosszabb időre, a haldokló hadnaggyal házasodik össze, cserébe megígéri, hogy ha meghalt a pasi, vigyáz a húgára mert az elszegényedne. Viszont végül a házasság után mégis felépül, ezért egymáshoz kötve ragadnak, és végül egymásba szeretnek.

Annyira emlékszem még, hogy a pasi a fájdalomcsillapítás miatt ópium függő lett.

Valaki könyörgöm segítsen, vagy hogy találhatnám meg, ha se a címre se a szerzőre nem emlékszem?!

Köszii



2017. okt. 24. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Angolul olvastam csak, magyarul nem tudom milyen címmel adták ki, de

Mary Jo Putney - The bargain

Ez alapján csak meglesz :)

2017. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csicsky ***** válasza:

Az első válasz alapján megtaláltam a magyar nyelvű kiadását:


[link]

2017. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj édesek vagytok, nagyon köszönöm!!
2017. okt. 25. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!