Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok az írásomhoz?

Mit szóltok az írásomhoz?

Figyelt kérdés

[link]

Irogattam korábban, de nem tudom, hogy érdemes-e folytatni. Kicsit úgy érzem, hogy nem tart semerre, ezért is hagytam abba. Nagyon sok dolog van a fejemben, de minden csak a körülményeket, viszonyokat magyarázza, nincs igazi történés. És mint ilyen, egyszerűen képtelen vagyok rendes párbeszédet kicsikarni magamból.

Van ennek így értelme?


2017. nov. 23. 09:50
 1/3 Marton Kay válasza:
100%
Van a fogalmazásodban sokféle tipikus "kezdőírós" hiba, ami nem baj, mert majd a kritikák hatására elhagyhatod őket. Különben alapjaiban nincs baj az írásstílusoddal. Ha érzel rá késztetést, nyugodtan folytasd, és koncentrálj a gyengeségeid fejlesztésére. Ha gond van a történetalkotással, próbálj rövid storykon gondolkozni. Tegyél rá kísérletet, hogy egy 5 oldalas novella terjedelmében valamilyen ütős történetet hozzál össze.
2017. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sokféle tipikus "kezdőírós" hiba?

és mik ezek? Mert ha tudnám, nyilván nem csinálnám, javítanám :)


Érdekelne az írás, szeretek "mesélni".

2017. nov. 23. 12:14
 3/3 Marton Kay válasza:
65%
Tudom javasolni facebookon a világ bétái egyesüljetek, illetve a kezdő írók és gyakorlott béták agórája csoportokat. Itt lesznek, akik segítenek. Tudsz velük fejlődni, igaz, jobbára ők is amatőrök, de jó lökést adhatnak. Ha ezt már nyomod egy-két éve, utána már nem árthat hivatásos szerkesztőt fogadni, akik közül sokakat már ismerni fogsz a közösségből addigra.
2017. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!