Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan szeressem meg az olvasást?

Hogyan szeressem meg az olvasást?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és - tudom, ciki - nagyon ritkán olvasok. Hogyan szeressem meg jobban az olvasást?

2017. nov. 23. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyat olvass, ami érdekel.
2017. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Válassz először egyszerű, rövid, és olyan olvasmányt ami érdekel.Aztán lehet hosszabb...stb.

Ha elmondod milyen témák érdekelnek tudok ajánlani is könyvet:)

2017. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el valakivel a könyvtárba amikor van sok időd, nézd meg különböző témákban könyveket, olvass az interneten a pöttyökről(kedvencem:vöröspöttyös könyv), és ismerőseidtől is érdeklődhetsz
2017. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy milyen műfajú vagy témájú filmeket és sorozatokat szeretsz, akkor már lesz valami támpontod, hogy a könyveknél merre indulj el.
2017. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Rejtő Jenőnek az összes könyvét ajánlani tudom.
2017. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Márciuska ***** válasza:
Csak akkor szereted meg az olvasást, ha olyat olvasol, amit szeretsz. Fel kell derítened az ízlésedet - és szerintem a legjobb megoldás erre, ha könyvtárba mész, és addig böngészel, amíg nem találsz rá a saját világodra.
2017. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
En szo legszorosabb ertelmeben utaltam olvasni regebben, de egyszer ravettem magam hogy elolvassam Leiner Lauratol a Szent Johanna gimit. Nem tudtam lerakni es annyira megszerettem a konyveket, hogy en kepzelem el a helyeket, a szereploket. Sokkal nagyobb lett a fantazim is miota elkezdtem rendszereseggel olvasni. Ugyhogy sok szerencset
2018. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha még mindig nem vetted rá magad, akkor mindegy :D

Keress olyan témában könyvet, ami foglalkoztat.

2018. nov. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvass ifjúsági regényeket, olvasd el a kedvenc sztárod önéletrajzát, olvass olyasmit, ami filmen tetszeni szokott, olvass vicceset (pl. Rejtő Jenő), olvass mai könnyedeket, olvass olyat, ami megfog, mert olyan emberről szól, mint te.
2019. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!