Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyv ami egy anorexiás...

Olyan könyv ami egy anorexiás vagy bulimiás ember életét és mindennapjait mutatja be?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami nem arról szól, hogy hogyan gyógyulj ki, hanem csak be mutatja, hogy min mennek keresztül ezek az emberek, ők hogyan éreznek. A jégviráglányokat olvastam és az tetszett is.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2017. dec. 31. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

anorexia:


Emma Wolf: Egy alma per nap

Galgóczi Dóra: Test a lélek börtönében

Lőrincz Veronika: Boldogságra éhezve

2017. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Bár ebben csak egy szál de Sofi Oksanen: Sztálin tehenei
2018. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egyszer egy filmet láttam erről, több, mint 20 éve. Sajnos címére nem emlékszem, talán valaki tudja, és ideírja. Egy fiatal nőről szól, aki bulimiás. Sportoló volt, és karcsú akart lenni, megfelelni, ezért kezdte a hánytatást. Majd éveken át... Megismerkedett egy férfival, szerelem. A férfi lett a polgármester. A nő titokban volt bulimiás, senki nem tudta. Babát várt, és akkor sem tudta abbahagyni, itt már segítséget kért.
2018. jan. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!