Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy könyvet írok és kellenének...

Egy könyvet írok és kellenének démonokhoz illő nevek. Tudnátok írni egy párat? A jellemzésük lent.

Figyelt kérdés

Itt egy kis jellemzès az eddigi dèmonokhoz:

1. Vörös szemmel ès fehèr hajjal rendelkezik.Ja ès fiú.Nagy, hegyes karma van.Mindig pimaszul mosolyog ès imàd màs emberek felett uralkodni. Kedvenc elfoglaltsàga az emberek kínzàsa, idegileg való megtörèse.Kèsőbb ez a karakter megszàl egy lànyt aki irànt èrzelmeket tàplàl, ezèrt kezdetben bunkó vele, de majd a vègèn ez a viselkedèse megvàltozik ès kedves lesz. Mindig meglepi majd a lànyt apróbb dolgokkal.


2. Egy lànyról van szó, aki az ölèstől sem retten vissza. Erős szemèlyisèg, aki imàdja az emberek szenvedèsèt nèzni. Csintalan ès minden rosszban benne van. Neki szőke haja ès lila szeme van. Ja ès mindig kirivó ruhàban jàr.


3. Egy izgő mozgó, fèlènk, csendes ès okoskodó fiú fekete hajjal ès szemüveggel. A szeme pedig lila. Imàd olvasni ès elítèli azokat, akik a gonosz oldalra àlltak.



2018. jan. 26. 16:37
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Majd Wattpadon lesz elèrhető, Dèmoni jàzszmàk Lilla l, csak majd el kell kezdenem megírni☺ De ez egy egy rèszes könyv lesz.
2018. jan. 27. 09:35
 12/29 A kérdező kommentje:
Bocsi a fèlre íràsèrt, de a billentyűzet mindig àtjavítjs màsra. Sz9bal Wattpadon Dèmoni jàtszmàk cîmmel.
2018. jan. 27. 09:38
 13/29 anonim ***** válasza:
Milyen nevek kellenek, hol játszódik a történet?
2018. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Valami könnyen megjegyezhető, jól hangzó nevek kellenènek. Lesznek a csaj gondolataiban jàtszódó dolgok, hisz ott tudom jól kifejteni a "megszállàs rèszleteit." Egyèbkènt mèg a làny hàzàban ès az utcàn is lesznek jelenetek.
2018. jan. 27. 13:59
 15/29 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt èn az elsőnek a Damon nevet, a màsodiknak meg a Renewie nevet kèpzeltem el. A harmadiknak meg Cramer. Szerintetek illik ràjuk? Mert szerintem elcsèpeltek dèmon nèvnek.
2018. jan. 27. 14:02
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de állítólag megírtál már vagy hat könyvet. Tudnod kellene, hogy az első változat megírása után, a munka nagy része még bőven hátravan. Utána még legalább kétszer átírod, átszerkeszted a szöveget. Kihúzod a felesleges részeket, megszerkeszted a bekezdéseket, gyakorlatilag az egészet átírod. Nagyon ráérsz még a nevekkel foglalkozni. Persze jó, ha már elsőre sikerül jó nevet adni a karaktereknek, de ha később úgy érzed, hogy Lacikához mégsem passzol a neve, akkor majd a második vagy harmadik körben átírod.


Meg egyébként a kutyát nem érdekli szerintem, hogy mi a neve a karakternek, hogyha a jelleme, személyisége, fejlődése viszont érdekes. De ebből a háromszor két sorból amit leírtál... Most ebből mit tudtam meg róluk? Az egyik a "gonosz", a másik semleges, a harmadik meg a "jó". Szuper... Hullára érdekes karakterek. És nem véletlenül tettem a gonoszat és a jót idézőjelbe, gondold át!


Szóval ennyi erővel tényleg hívhatod őket Bélának, Fanninak meg Tibinek.


Javaslom olvasd el Stephen King: Írásról című könyvét, sokat segíthet. Van sok más, az írás művészetéről szóló könyv is, de ha már démonokról akarsz írni, akkor stílusosan Kinget ajánlom. :)

2018. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszi.😊 Az első könyvem az tudom, hogy negyedik leíràsra lett jó, de èn szeretem az elejèn tisztàzni a neveket, hogy kèsőbb ne kavarodjak össze. Meg èn ha egy karakternek nevet adok, onnantól mindig az a karakter ugrik be a nèvről. Megvàltoztatom a nevèt ès akkor màr nem az adott karakter jut eszembe. Ezèrt akarom az elejèn tisztàzni.
2018. jan. 27. 21:01
 18/29 anonim ***** válasza:
28%
Nehogy Yggdrasil legyen! Nem tudom, mit gondolt az a valaszolo, aki ezt irta, de az Yggdrasil a german mitologiaban a vilagfa, az koti ossze a kilenc vilagot. Nem demonnev es sokan tudjak, mi az az Yggdrasil (foleg, hogy a Thor-filmekben is benne van, azokat oedig rengetegen nezik)
2018. jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Előző, én írtam, és a másik kért név is fa a mitológiákban.

Igazából kíváncsi voltam, hogy mennyire gondolkozik a kérdező/író. Mennyire jár utána a saját témájának, vagy csak a hasára üt, és jóóóól hangzó neveket használ. Ez így a cím alapján amúgy sem lehet más, mint szerelmesregény démonokkal, ahol a démonok afféle kellékek csak, viszont a kérdező korát leredukálom tizennyolcra.

Akkoriban nekem is voltak olyan történeteim (nem könyvek, rövidek), amik az olvasásélményeim és a nézett animéken alapultak. Csak én nem tettem fel az internetre.

*

Irminsul nagyjából az Yggrasdil szász (saxon) megfelelője

Myrddinpedig Merlin szent tölgye.


De a kérdező gondolkodás nélkül elfogadta démonnévnek, ebből látszik, hogy még től fiatal, és csak egyféle könyvtípust olvas az iskolai kötelezőn kívül.

2018. jan. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
14 èves vagyok. Ès rengeteget olvasok. Utàna kerestem a neveknek, de mivel màr lètezik olyannèv persze, hogy nem fogom felhasznàlni. Ès nem, nem most kerestem utàna, mielőtt azt hinnèd. Csak nem akarlak megbàntani, de mivel nem tetszett a nèv ès nem hasznàlom fel, ezèrt fölöslegesnek tartottam ide kiírni, mert nem tudtam, hogy te ezt csak ezèrt írtad. Megbàntani meg nem akarok senkit.
2018. jan. 31. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!