Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Eragon könyvhöz hasonló,...

FruzsMona kérdése:

Az Eragon könyvhöz hasonló, vagy más hasonlóan letehetetlen könyvet keresek?

Figyelt kérdés
Elolvastam az eragont, és egyszerüen nem tudtam letenni....most hogy vége szeretnék valami hasonló kalandot átélni.ha tudtok ajánlani hasonló fantasyt(de ne vámpiros meg gyűrűk ura meg trónok harca,ezeket nem szeretem,sztem nem is hasonlítanak hozzá). De lehet bármilyen műfajú könyv, a lényeg h iszonyú jó legyen.

2018. febr. 7. 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom még fiatal vagy, ezért értékeled jobban az amúgy tök átlagos Eragont a minőségi fantasyvel szemben.

De amúgy Patrick Rothfusstól a Szél neve talán tetszene.

2018. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tök átlagos az Eragon de mindegy is. Mindenki azt olvassa ami tetszik neki, és szerintem az Eragon az egyik legjobb fantasy. De jöhetnek még ajánlások
2018. febr. 10. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Harry Potternél jobb ifjúsági fantasy-t nem találni. Illetve a Percy Jackson könyveket is nagyon ajánlom.
2018. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm a Harry pottert...meg a gyűrűk urát is
2018. febr. 10. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:

És olvastad is a Harry Pottert, vagy a filmek alapján ítélkezel? Mert 11 évesen én is úgy voltam vele, ahogy te, de aztán elolvastam, és rádöbbentem, hogy nem véletlenül szeretik millióan szerte az egész világon.


Illetve ez a "gyűlölöm" dolog... valóban nagyon fiatal lehetsz.

2018. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy nem jó az Eragon, de azért ezekkel a minőségi könyvekkel nem lehet egy lapon emlegetni. Persze, tök jó, pláne ahhoz képest, hogy Paolini 15 volt mikor írta, de azért a sztori nem sok eredetiséget tartalmaz. Mintha egy klasszik fantasy világba ültetett Star Wars lenne.
2018. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

R.A. Salvatore könyvei

Sárkánydárda krónikák


Én most az utóbbi időben az "Amerikai istenek"et imádtam leginkább.

2018. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, Salvatore könyvei is jók. Viszont gondolod, hogy aki nem elég érett egy Gyűrűk Urához majd pont Amerikai isteneket fog olvasni? :D
2018. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!