Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti is imádjátok Laura könyveit?

Ti is imádjátok Laura könyveit?

Figyelt kérdés

Nekem minden fél évben megszokott dolognak számít, hogy a boltban Leiner Laura új könyveit vásárolom. A szüleim is tudják, így szívesen adnaj rá pénzt is:)

Annyira jó könyveket ír, szerintem teljesen úgy gondolkodik(vagyis a könyvekben biztos), mintha ő is egy tini lenne, bár már elmúlt 30.

Vannak itt gyakorin olyan lányok/fiúk, akik rendszeresen olvasnak tőle könyveket?

Ki az örök kedvenc fiú nektek? Nekem Nagy Márk😍 Őt még Kornél sem győzi, vagy Cortez sem, bár őket is imádom, és a többieket is.

Lányok közül ki a kedvencetek? Én itt nem tudok választani.

Már tűkön ülve várom az Ég veled második részét, remélem ti is😊

Kort és nemet is írjatok légyszi!

Köszönöm, aki válaszol💗

16/L



2018. márc. 11. 13:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9: Kolost én is szeretem, először azt akartam, hogy vele jöjjön össze.:)

Arnoldot viszont már nek annyira kedvelem, csak az első pár részben:)

2018. márc. 18. 13:52
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

Én nagyon imádom mindet amit olvastam tőle!!

(Asz.,Szjg.,Bexi.,Bábel.,Ég veled.

2018. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%
Hullámvasút. Amikor elkezdtem olvasni a Szjg-t egyszerűen belehabarodtam. A varázsa a "kamaszkornak" elragadott, hogy igen, egyszer én is ilyen példamutató szerelmes leányzó leszek. Nem fogok csunyán beszélni stb. Oszt hát nem igazán jött össze a dolog. Habár nem beszélek alpárian, néha megkédezem, hogy édesanyjuk, hogy van. Általában nem ilyen formában. Szóval így vissza olvasva a könyv messze áll a valóságtól. Humorosnak humoros de egy életképtelen lányba nem szeret bele a legmenőbb fiú AKI egy angyal. Mert nekem senki ne mondja azt, hogy tizehét évesen sehol sem káromkodik. Az Ég veled pedig egy olyan témában íródik ami erőltetett. Vannak benne olyan pillanatok amiért érdemesnek találom elolvasni aztán a következő oldalon már kioktatnak. Habár olyan értékeket ír le ami valós és teljes mértékben igaza van csak... erőltetve teszi azt. Amikor a musical.ly-ről írt. Nahát azon behaltam. Mucicalakármi. Tényleg?
2018. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
49%
Én szinte már az összes könyvet olvastam és mindegyiket nagyon szerettem mert könnyen tudtam azonosulni a történettel és bele élni magam a szereplők helyzetébe.
2018. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!