Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad könyvek?

Wattpad könyvek?

Figyelt kérdés
Már sok könyvet elolvastam Wattpad-en, jót és rosszat is egyaránt, de most már kezdem azt gondolni, hogy kifogytam a jó könyvekből. Tudnátok mondani olyan könyveket, amelyek igényesek, esetleg a gimis, egyetemes évekről szólnak, szerelem köré íródnak?

2018. márc. 11. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Na akkor itt a legjobbak:

Ami nálam elmyerte az első helyet, az _Kia_ Tündérmese című könyve. Már az magában egy tündérmese, amilyen jól meg van írva a könyv. Vicces, aranyos és persze szerelemről szól, de amennyiben az olvasó nőnemű, menthetetlenül beleszeret a főszereplő pasiba.

Az írónő másik könyve, a Papírszív egy egyetemista lányról szól. Ez az ún. Szívregények 1. része és elképesztő jó. Csak ajánlani tudom!

2018. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a bátyám legjobb barátja kedvencem

szüzek köre

bizalmatlan párok köre

terhes vagyok egy rosszfiutol

és ha esetleg épp jó kedvedben vagy ajánlom hogy olvasd el ,,marcus and martinus" sztorit ha esetleg nem tudnad ez egy norveg banda 15 évesek

a barátnommel nem igazan szeretjuk oket (enyhe kifejezes) es viccből elolvastuk és te jó isten.....:D ha szeretnél kiakadni valamin ez tökéletes :D

de most épp én is kifogytam a könyvekből esetleg te kerdező nem tudnal ajánlani?

2018. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekem, ami tetszett és igényesnek tartom: Flares, Elhagyatottak, Drogbáró, Albínó (ez most, ha jól tudom átírás alatt van, de ha fennt lesz az összes rész akkor nagyon ajánlom), Könyvek között, A Vonzás törvénye, Tiltott pillantás, Kékszeműek, The beauty of summer, Bíborfény (még nincs befejezve, de nagyon tetszik a történet, és eléggé izgalmas dolgok történnek a szereplőkkel).

Most hirtelen ezek a könyvek jutottak eszembe, ezek nem mind a szerelem kategóriába sorolhatók, de remélem tudtam segíteni.

2018. márc. 13. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Én magamat ajánlanám, mert a marketing fontos. :D Eleonora_Romanova vagyok, a Cárleány trilógia megalkotója. Jelenleg az első rész, A Cárleány Budapesten, utolsó fejezetét írom. :D Remélem, ha beleolvasol, tetszeni fog! :)
2018. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Remélem nem késő és, hogy tetszeni fog:)

2018. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!