Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Merengőre történet írni?

Merengőre történet írni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy merengőre hogyan tudok történetet írni? Regisztrálva vagyok és írtam egy storyt el is küldtem de nem rakták ki az oldalra pedig eltelt lassan egy év... Mit rontottam el? Valaki le tudná írni lépésenként hogy hogyan tudom a fejezetet kirakni? Előre is köszi 😊

2018. márc. 25. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Kezdetnek nézd át, hátha javíthatsz rajta, majd küldd be újra. És akkor remélhetőleg felengedik az adminok, vagy megírják mi a baj vele. A merengő klassz oldal, van egy színvonal rajta a wattpaddal ellentétben-ahogy minden zagyvaság felkerülhet.


Mondanám hogy próbálkozz a Polc.eu -n, ott tuti segítenek, ráadásul ott nyereményjáték is van azoknak akik történetet töltenek fel. Vagy keresd meg Selly Van-t a facebookon, ő vállal olyasmit hogy segít mit rontottál el, már ha egyáltalán elrontottál valamit.


[link]

2018. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2018. márc. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!