Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Csontváros...

Mi a véleményetek a Csontváros című könyvről?

Figyelt kérdés
A filmet láttam, az nagyon tetszett. Megvettem a könyvet is és olvasgattam róla kommenteket. Elvileg nagyon nehezen indul be és unalmas is az elején, de utánna nagyon jó lesz. Ez tényleg így van?

2018. máj. 27. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Én mikor először olvastam, nem tetszett, mert én is lassúnak találtam. Így nem is olvastam már el a 2.részt. Azonban pár év múlva újra elővetem, mert elolvastam az írónő másik könyvét, ami tetszett, így gondoltam adok neki még egy esélyt. Akkor viszont már tetszett, és pár nap alatt kiolvastam az egész sorozatot.

Bár ha film tetszett, és megszokod az írónő stílusát, akkor szdrintem tetszeni fog. ^^

2018. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem az irodalom csúcsa, de én azért szeretem. A Végzet Ereklyéi nekem is kicsit nyögve nyelős volt, de a Pokoli Szerkezeteket és a Bane Krónikákat kifejezetten szerettem. Tetszik a világ, amiben játszódnak. :)
2018. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem borzalmas. Buta, következetlen karakterek. Nevetséges próza értelmetlen és bugyut költői képekkel. párbeszédek olyan 14 éves keménykedés szintjén vannak. Nulla eredetiség.

Nekem baromi gyerekes és igénytelen volt.

2018. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik. Az egész sorozatot szeretem. A végzet ereklyéi első három része felfelé ívelő, egyre pörgősebb, izgalmasabb. Az ne tartson vissza, hogy az első rész eleje nehezen indul be, végülis fel kell vezetni a világfelépítést és a karaktereket. Szóval csak ajánlom + olvasd el a kövi részeket is. :)

Amúgy szerintem a film borzalmas lett. Sokkal jobb könyvben.

2018. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még nem végeztem az egész könyvsorozattal (pedig már régóta elkezdtem...), viszont amit eddig olvastam, azt imádom, csak egyszerűen elment a kedvem az olvasástól, de nem a könyvek tartalma miatt.

Én igazából imádom a karaktereket, és ezt az egész világot is. Nyilván mindenkinek más jön be, de szerintem egy próbát megér. Szerintem érdemes a Csontváros után a többit is elolvasni, mert ha a Csontváros nem is fogott meg annyira, a többi szerintem megfog. :)

2018. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!