Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti is megszoktatok akadni...

Ti is megszoktatok akadni egy-egy könyvvel?

Figyelt kérdés

Nálam már többször is volt, hogy elkezdtem egy könyvet, és valamiért hetekig félbehagytam. Nem azért, mert nem tetszett, vagy unalmas volt, vagy ilyesmi, nem is tudom igazából miért. Sokszor izgalmas részeknél, mint most is. Napközben gondolkodok a történeten, meg hogy na ma folytatom, de eljön az este, és mindig valami mást csinálok, aztán fáradt leszek. Most is például mecscet nézek, meg ide irogatok olvasás helyett :D

Másnál is van ilyen?



2018. szept. 22. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van,.

Van hogy a könyv felénél abbahagyom,pár nap múlva ismét nekifutok,egy hét múlva előröl kezdem....

Van könyv ami izgalmas,leköt,de.... (Szóval nem annyira érdekel a vége)

Nah,a másik véglet hogy szinte az utcán,menet közbe is olvasom😹📚

Nálam a "hú mindenki ezt olvassa,éppen" könyvekkel van ilyen,hogy csak tologatom.

2018. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nálam ilyen nem szokott lenni. Ha egy könyv igazán tetszik, nem tudom letenni és minden nap találok időt legalább 1-2 fejezetre. Ha több napra félbehagyom, olyankor általában nem is veszem elő mégegyszer azt a könyvet, mert nem elég érdekes. :D
2018. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem is magán, a könyvön van a hangsúly. Sokszor megesik, hogy lusták vagyunk olvasni, vagyis inkább lusták vagyunk előteremteni a kényelmes olvasáshoz szűkséges körülményeket. Ismerem az érzést :D Ilyenkor vegyél erőt magadon, és erőszakold a kezedbe a könyvet, aztán újra beszippant.
2018. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!