Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King "Az" művében...

Stephen King "Az" művében most akkor ki a főgonosz?

Figyelt kérdés

Olvastam de az összes negatív karaktert ismerve kettő közt vacillálok: maga Krajcáros? Esetleg a bully srác?

Ti hogy értelmezitek?



2018. nov. 15. 19:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Néha úgy éreztem mintha a bohóc nem is számítana, máskor meg mintha a többi szemétláda emberi lény nem.
2018. nov. 15. 19:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell, hogy legyen "főgonosz"?

Részben pont azzal foglalkozik a mű, hogy az ember is tud ugyanakkora szörnyeteg lenni, mint egy természetfeletti entitás.

2018. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég régen olvastam,úgyhogy lehet h nem jól emlékszem...

Én úgy értelmezem h Az egy termeszetfeletti erő ami különböző testeket ölt, pl Krajcáros, a vérfarkas, a hangok a lefolyóból stb. és a Derry-ben történt borzalmakért valamilyen szinten ő a felelős. Hiszen sokkal több gyilkos meg egyéb található itt, és ez annak tudható be hogy az egész várost próbálja gonosz tettekre sarkallni Az. Szerintem a bully srácot is "megszállta" mint ahogy valamilyen szinten mindenkit... tehát Az nem főgonosz hanem az egyetlen gonosz aminek különböző megnyilvánulási formái vannak.

De ez csak az én véleményem, es tényleg homályosan emlékszem.

2018. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Henry alapvetően is pszihopata. De az új film egyértelműen bemutatja, hogy később Az még rátesz egy lapáttal és valóban megszállja vagy felhasználja. Akkor a Vesztesek már betesznek neki és bosszút akar állni.
2019. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!