Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem tudok vidám történet...

Miért nem tudok vidám történeteket írni?

Figyelt kérdés
Hobbiból írogatok néha. Volt már, amelyiket kifejezetten vidámra szerettem volna, de sehogysem ment, aminek nem tudom, mi az oka.
2018. dec. 13. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
MErt depresszív vagy.
2018. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem vidám mondanivalód van. Ez nem baj. Mond el amit szeretnél, olyan lesz amilyennek kell.
2018. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te magad egyébként tudsz vidám lenni? Abszolút nem kötekedés, csak érdekel, hogy azért nem megy, mert te magad sem vagy vidám, vagy valami egészen más oka van.
2018. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat. Hol vidám vagyok, hol rendkívül nyomott. A kettő között ingadozik az állapotom. De még amikor vidámabb vagyok, akkor is képtelen vagyok pozitív kicsengést adni a történetnek. Valami nem engedi belülről.
2018. dec. 14. 19:52
 5/5 Tigrancs válasza:
Szokták mondani, hogy ami nem megy, ne erőltessük. Ha nem tudsz vidám történeteket írni, írj olyat amilyet tudsz. Az érzelmeket, hangulatot nem lehet erőltetni. Ha pedig magadra erőszakolod, hogy mégis vidám történet lesz és meg is írod, nem kis valószínűséggel lesz erőltetett. Mert nem te vagy, nem a saját stílusod sugárzik belőle, hanem egy odavetített látszat. Ami lehet szép, de különleges kevésbé. Nekem is mondták már, hogy vidámabb verseket írjak, de én ragaszkodok önmagamhoz.
2018. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!