Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tini korosztály! Ti milyen...

Tini korosztály! Ti milyen történeteket olvasnátok szívesen ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
Könyvet írok, és érdekelne ki milyet olvas szívesen. Például sok van a rossz fiú-jó kislány könyvekből, aztán akkor ott van a tanár-diák szerelem, vagy a sima "nekem jött a suliban, és beleszerettem" témájú könyvek, amikből van már vagy megszámlálhatatlan. Viszont valami újítást szeretnék, és érdekelne TI milyen témájú könyvet olvasnátok szívesen. Nyilván a fő szál a romantika.

2018. nov. 28. 14:59
 1/3 anonim válasza:
25%
UUU szerintem ez nagyon jó amit én írok most.. Szóval az iskolában a csaj szerelmes lesz a fiúba de a fiú nem viszonozza az érzéseit utána pedig a csaj családját kidobják az egyik emeletes házból mivel az eladót lefizették ezért a csaj apjának a barátjához mennek addig még nem találnak házat ezután kiderül hogy ahoz a családhoz mennek ahol az a fiu van amrlyik nem viszonozta a csaj érzéseit és ugye bekoltoznek a házba ezutan meg szepen lassan a vegen osszejonnek... Remélem tudtam segíteni!
2018. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, érdekesen hangzik. Hol írod a könyved amúgy?
2018. nov. 29. 10:31
 3/3 anonim válasza:
Én nem szoktam interneten könyvet írni. Ha írok egy kis sztorit akkor azt egy füzetbe általában
2018. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!