Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek rövidebb vagy...

Szerintetek rövidebb vagy hosszabb legyen az I. fejezet?

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy regényt Wattpadra. Ez lesz életem legelső irománya. Szóval már megírtam az első fejezetet, ami 1220 szavas lett. Na, az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez pont elég, vagy még csapjak hozzá vagy 1000 szót? Mert itt, ahol abbahagytam, bőven lehetne folytatni, csak úgy gondoltam, hogy izgalmas lett ez a ,,befejezés", de végülis ha folytatom, azzal se lenne baj.

Szerintetek ez a hossz elég, vagy rövidecske? Köszi előre is.



2019. jan. 7. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez rendben van. Utálom, ha egy rész nagyon rövid, viszont az 1220 az nem az. Az se túl rövid, se túl hosszú. Oldalakon jobban preferálok ilyen hosszúságú fejezeteket olvasni, mintsem többezreseket.


Amúgy kérhetek egy linket? :) Nincs semmi olvasnivalóm neten, és jó lenne párat találni. ^^

2019. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!