Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tudnék kiadni egy könyvet?

Hogyan tudnék kiadni egy könyvet?

Figyelt kérdés

Van egy kis történetem, ami szerintem nagyon jól sikerült. Támadt egy ötletem, mi szerint fantasztikus lenne, ha ez a kis irománny könyv formájában is megjelenne. Sajnos én nem igazán vagyok jártas ezen a téren, így fogalmam sincs, hogyan kezdjek neki. A történetem még nincs kész, da amint befejeztem, szeretnék is valamit kezdeni a végeredménnyel.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha kész a történet, hogyan tovább?

Mely kiadókhoz érdemes próbálkozni?

Esetleg ha valaki, aki nem a sötétben tapogatózik e témával kapcsolatban, nagyon megköszönném ha leírná ennek az egésznek a menetét.

Ha esetleg te már adtál ki könyvet, hogyan sikerült ezt elérned?

A válaszokat előre is köszönöm ❤️



2019. júl. 21. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Végogolvastam, és szetintem nem járnál vele rosszul (de ezt csak te tudhatod ;-) )

Amúgy az Alexandria könyvkiadót ajánlottam volna... csak ugye már megszűnt.

Sok sikert kívánok neked!

2019. júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az összesnek elküldeni, hátha valamelyiket érdekli. Na jó, a tematikusoknak nem, csak akik regényeket is kiadnak. Létezik még a magánkiadás, de az zsebbenyúlós.
2019. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!