Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálja itt, mindenki...

Miért utálja itt, mindenki Ariana Grande-t, ennyire irigyek az emberek?

Figyelt kérdés

Sok Ariana gyűlölő van ezen az oldalon. Szerintük felszínes, nagyképű p*csa és van, aki szerint tehetségtelen is.

Ha valakinek van füle, hallja, hogy nem tehetségtelen. Nagyképűnek sem lehet nevezni, hiszen pont, hogy aranyos, szereti a rajongóit, folyton meghatódik.

A felszínes sem igaz rá, inkább pont, hogy önmagát adja és nagyon jó példa.

Mégis sokan utálják. Miért?



2019. okt. 5. 16:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Elkényeztetett gazdag liba aki szellemileg nem egy felnőtt szintjén van és lenéz mindenkit. A szüleinek köszönheti azt hogy ilyenné vált. Őt úgy nevelték fel hogy bármit megtehet, nincs következménye, és bármit megkaphat. Sajnos az a tinédzser lány kinek ez a liba a példaképe, az se lesz különb.
2019. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lepontozhatok, de én az igazat mondtam. Sajnálom, hogy sok tininek ez fájt. A 79%-os válaszadó voltam.
2019. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is le lettem pontozva az amúgy full pártatlan és egyáltalán nem sértő kommentem miatt. Gratulálok a gondolkodásra képtelen Ariana Grande rajongóknak! Lehet, hogy magatokban kéne inkább keresni a választ arra, hogy mi olyan irritáló Arianában... lehetséges hogy éppen ti...
2019. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok a vak és az unintelligens, de még mindig nem fogtam fel, mit tartanak ennek a csajszikának a személyiségében olyan hihetetlenül aranyosnak.

Mert az a viselkedés, amit non stop leművel, inkább infantilis és cringe, mint cuki.

Igen, persze. Egy újonnan futtatott dívácska, akinek ezúttal nem loknis, szőke tincsei vannak sokakkal egyetemben, hanem barna, lófarokba fogott “emberközelibb, jókislányosabb” frizurája, és 160 cm alatt van. És aztán?

Ez még nem magyaráz meg semmit.

Mert igen, ráaggattak egy édi, cukibogyó imázst - amit elég rosszul játszik egyébként, mert amint szembe jön vele bármi, ami nem tetszik neki, azonnal eltörik a mécses, mindenbe beleköt és fenyegetőzik.

Igen, egész életében adták alá a lovat, az alázat szót hírből sem ismeri. Gusztustalan dolog non stop mások szerencsétlenségén szórakozni, vagy deviánsan viselkedni abból az aspektusból, hogy “úgy is világsztár vagyok, bármit büntetlenül megtehetek”.

A “művészete” a dalszövegei semmilyen pozitív értéket nem közvetítenek, csak azt, hogy ha r*b@ncosan viselkedsz, egy szál semmiben vonaglasz, minél több hím nemű személy “ölébe” ülsz, a Gucci rongyokon kívül semmi nem érdekel, a szókincsed pont annyira színes és választékos, mint egy útszéli ringyónak, attól több és “mencibb” leszel.

De én igazából azokat a bőven kiskori rajongóit sajnálom, akik már igen korán őt tekintik mintapéldának, és minden eszközzel majmolják.

Ne csodálkozzunk, hogy belőlük is pont ilyen emberek válnak, mint az egyel idősebb generációban tartozó rajongói, akik csak egy irányba képesek nézni, akik nem istenítik, azoknak a véleménye sértés, az etikátlan húzásait pedig szőnyeg alá söprik, lazán elnézik, és foggal-körömmel fényezik tovább.

Nála jóval több, jóval “aranyosabb” sztár született a világra. Sok embert felhozhatnék példának. Pl. INNA. Ő természetesen viselkedik, az utca közepén, egyszerű basic ruhában oszt autogramot a rajongóinak. A legjobb, civil foglalkozású barátnőit vele egyenértékűnek tekinti, turnékon nem fizet magának külön luxuslakosztályt, hanem velük együtt lakik. Őszinte, civilizált, életvidám személyként viselkedik, és minden egyes emberhez van egy kedves szava.

Na, szerintem ő tényleg egy aranyos csaj. Kár, hogy jelenleg negyenannyira sem futtatják, mint Arikát.

De nem kell messze menni, Dua Lipát, Selena Gomezt is sokkal aranyosabb, őszintébb és kedvesebb személyiségnek írom le, mint őt annak ellenére, hogy a hangi teljesítményük jóval kevesebb.

2019. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, jól érvelsz, viszont tudsz példákat mondani?

Azt mondtad lenéz másokat? Mikor volt ilyen?

2019. okt. 29. 12:06
 16/21 anonim ***** válasza:
40%

“Ő természetesen viselkedik, az utca közepén, egyszerű basic ruhában oszt autogramot a rajongóinak. A legjobb, civil foglalkozású barátnőit vele egyenértékűnek tekinti, turnékon nem fizet magának külön luxuslakosztályt, hanem velük együtt lakik. Őszinte, civilizált, életvidám személyként viselkedik, és minden egyes emberhez van egy kedves szava.“


Ha egy kicsit is tudnád, hogy Ariana milyen, akkor tudnád hogy ez amit leírtál, ugyanugy igaz Arira is. Nyilván vannak nehéz napjai mindenkinek, de javarészt ő is ilyen. Ezt bizonyítják a Meet&Greet-ek a turnéjain, igaz hogy most a turnéjának nagy részén ezeket lemondt, de azt hiszem ennek is van oka. Rengeteget mutatkozik utcán, és iszonyúan örül, ha valaki odamegy hozzá, szivesen fotózkodik, autogrammot osztogat. Nem tudom, miért kell Arianat állandóan bemocskolni, undorítóan írni róla, és nem mellesleg olyan híreket elhinni róla, amik nem is igazak róla. Én sem kezdem el mások kedvenceit szitkozni, nem is áll szándékomban, hisz ha valaki egy kicsit is híres, az biztos hogy nem tehetségtelen! Na azt viszont végképp nem tudom megérteni, hogy az emberek honnan veszik a bátorságot, hogy azt írják rá tehetségtelen?!?!?!?!!!???? Valószinű, hogy nem véletlen van kb az összes száma a billboard toplistákon, és nem véletlen zsebel be számtalan díjat. A sok idiótának meg, akik szerint akkora nagy vétek autotune-t használni a koncerteken, azoknak meg elmondanám hogy ezt szinte az összes sztár alkalmazza. Hisz egy fél-1 éves turné során minden második nap lenyomni e nélkül egy 2 órás show-t majdhogynem lehetetlen (legalábbis magas színvonalúan). Aki meg Britney Spears hez hasonlítgatja a hangját, azzal közölném, hogy Britney soha az életben nem adott ki magából egyetlen hangot sem a koncertjei során, mert ő PLAYBACKELT. Az autotune és a playback k*rvára teljesen más, egymástól elhatárolt fogalom. És Britney mégis tehetséges, híres lett! Hisz maga a show-i, amiket csinált meggyőzték az embereket!

Igazából megkéne próbálni elfogadni mindenkinek azt, hogy mindenkinek más-más előadók tetszenek, és ezt tiszteletben kellene tartani, nem elkezdeni ócsárolni össze-vissza! Minek kell foglalkozni ezzel egyáltalán? Tetszik, tetszik, ha nem akkor nem, ennyi!

Bocsi ha hosszúra sikeredett, csak mostmár nagyon elegem volt ebből, hogy emberek tömegeinek Ariana ócsárolásában rejlik a boldogságuk. :)))

2019. nov. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%

#16 És neked miért kell foglalkoznod azzal hogy ki mit mond, gondol egy számodra vadidegen emberről, akivel sosem találkoztál és jó eséllyel nem is fogsz? Mi érdeked fűződik hozzá, hogy védjél egy ismeretlent a világ másik végéről, aki jó eséllyel amúgy is leköpdösne ha élőben találkoznátok? Nem mellesleg ha már téged zavar hogy egyesek nem tartják tiszteletben hogy szerinted jó énekesnő, akkor most olvasd el mit írtál, és rájössz hogy te meg azt nem tartod tiszteletben hogy valakinek más tetszik mint neked (vagy éppen valami nem tetszik másoknak ami neked igen). 1-1.

Amúgy nem leszek álszent, hallgattam már Ariana Grande dalokat, sőt olyan is volt ami egészen tetszett (bár a többségük nem), valamint azt is elismerem hogy jó csaj külsőre, szexisnek mondható, de ennyi. Emberileg nagyon nem példaértékű, tehetsége meg elég kevés van szegénynek. Mondanivalója még annyi se. A fánknyalogatós, halálkívánós, eltűnt embereken nevetgélős és hasonló húzásai pedig borzalmasan antipatikussá, infantilissé és beképzeltté teszik egy normális értékrendű ember szemében. Megjegyzem jó eséllyel nem csak az ő hibája hogy ilyen ember lett belőle, nyilván a menedzsmentje is benne van vastagon.

2019. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
Istenem,ennél nagyobb bajotok sose legyen, mint Ariana Grande közmegítélése! Ámen
2019. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%

Aki azt állítja, hogy tehetségtelen, hallgasson meg tőle egy koncertvideót. (Senki se számítson stúdióminőségre de azt hiszem ez magától értetődő, ha pedig nem, akkor várom azt az előadót, aki hibátlanul énekel élőben. Mindezek mellett ő rendelkezik a legmagasabb emberi hanggal azt hiszem.) Ezek ellenére nem mondom, hogy tetsszen mindenkinek a hangszíne vagy a stílusa, de semmiképp sem tehetségtelen. Aki azt állítja, hogy beképzelt p*csa, remélem már beszélt vele legalább egyszer élőben. (Őszintén szólva a régebbi videókat elnézve nekem sem volt annyira szimpatikus, de nem hordtam le minden ostoba libának. Viszont szerintem az utóbbi időben történt dolgok rengeteget változtattak a személyiségén, és a 2018/2019-es interjúival sokkal jobban tudok azonosulni. Aki a fánknyalogatós dolgot hozza föl, az gondolom még sosem csinált olyan hülyeséget a múltban, amit megbánt. 2015 környékén történt...most komolyan emberek?!) Szánalmas, hogy mindenféle utáló videó alapján alkotnak róla véleményt az emberek...legalábbis itt gyakorikérdéseken folyton ezzel találkozom. Például twitteren sokkal őszintébb szerintem, na meg készült vele egypár interjú, amiket én imádok. (aki nem utálkozni jött ide, az mindenképp nézzen bele :)) Ja, és elmondja azt is bennük, hogy nincs oda ezért a popsztár felhajtásért maga körül, mert neki csak az a célja, hogy zenéljen. (na meg nyilván pénzt csináljon) Miután megnézted ezeket ezeket az őszintébb videókat, akkor alkoss róla véleményt. Én amúgy imádom őt, szerintem elképesztő személyiség.

Interjúk:

thank u, next: https://www.youtube.com/watch?v=fpl8v3jiuNU

sweetener: https://www.youtube.com/watch?v=PviZLT7HPys

2019. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
#19 Miért te beszéltél vele élőben, hogy tudod, hogy nem egy beképzelt p**sa? Az a csaj, akinek a halálán gúnyolódott, ha a te gyereked lenne, hogy esne? Amikor tudod, hogy vesz a kamera persze, hogy cukiskodik.
2019. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!