Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálja itt, mindenki...

Miért utálja itt, mindenki Ariana Grande-t, ennyire irigyek az emberek?

Figyelt kérdés

Sok Ariana gyűlölő van ezen az oldalon. Szerintük felszínes, nagyképű p*csa és van, aki szerint tehetségtelen is.

Ha valakinek van füle, hallja, hogy nem tehetségtelen. Nagyképűnek sem lehet nevezni, hiszen pont, hogy aranyos, szereti a rajongóit, folyton meghatódik.

A felszínes sem igaz rá, inkább pont, hogy önmagát adja és nagyon jó példa.

Mégis sokan utálják. Miért?



2019. okt. 5. 16:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
43%
Hát én már találkoztam és beszélgettem is vele :D és elmondani sem tudom, hogy mennyire aranyos/cuki volt. Megölelt, puszit is adott... de nyilván most jön az, hogy jaj ez nem az ő személyisége, ez hazugság, megjátsza magát, hogy lehetek ilyen naiv stb stb stb. De igazából már nem hat meg ez sem, gondoljon mindenki azt amit akar. Van benne realitás, hogy az igazi személyiségét nem ismerhetjük teljesen, de azért a koncert videók, insta sztorik/posztok, twitter bejegyzések/hozzászólásai nem arra következtetnek, hogy úristen ezt a lányt azonnal meg kell kövezni, utálni kell....
2020. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!