Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mi a célja azzal...

Szerintetek mi a célja azzal Meghan hercegnénak hogy majdnem minden protokoll- és etikett szabályt megsért? Valamint miért olyan stylistja van aki csak a sötét színeket ismeri?

Figyelt kérdés

Katalin stílusa modern , de kifinomult.


Meghan meg olyan, mint egy” trampli.”

Miért nem szól neki valaki, hogy a sötétebb tónusaihoz a legrosszabb választás a sötét szín?? Értem én, hogy kikerekedett szülés után , de ezek nem is illenek se hozzá, se a titulusához.


2019. nov. 13. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
muszaj mindenkinek szerencsetlen not ba/szogatni?? hagyjatok mar beken
2019. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted mi a célja annak, hogy van ez a rengeteg protokoll- és etikettszabály, amit mindenki csak azért tart be, mert mások is betartják?
2019. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Na megint itt van már ez a holdkóros akinek jobb dolga sincs 2 éve mint egy vadidegent köpködni.
2019. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Mert megteheti hogy megszegi.

Neked ez miért akkora problèma???!

Szerintem ő is nagyon csinos! Még sötétebb ruhàkban is! Én is szeretem a sötétebb színeket, és mivel ősz típusba tartozom, ezért jól is àllnak.

2019. nov. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!