Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » ARMY! Tudtok nekem segiteni?...

ARMY! Tudtok nekem segiteni? honnan lehet BTS koncert jegyet venni? És melyik odalróltudom meg hogy a BTSnek mikor és hol lesz koncertje?

Figyelt kérdés

nos armyk a segitségetekre lenne szükségem melyik oldalról/vagy oldalakról lehet meg tudni hogy a BTSnek mikor és hol lesz a koncertje és melyik oldalról lehet vagy érdemes BTS koncert jegyet vásárólni

pls segitsetek



2020. jan. 20. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen tetted fel ezt a kérdést. Facebook-on lépj be a bts hungary csoportba. Ott segítenek neked ebben.
2020. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Te rosszul vagy összerakva!
2020. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első hivatalos infó a BigHit oldalán lesz látható,érdemes naponta ránézni.


[link]


Ha van Facebook hozzáférésed,ajánlom,hogy kövesd be az alábbi oldalt,mindig up to date,és hivatalos információkat kapsz:


[link]


Koncertjegyet pedig vagy a Ticketmaster,vagy pedig a Livenation oldalról tudsz venni hivatalosan,de ez a BigHit oldalán oda fog irányítani,ha jegyvásárlásra kerül a sor,és ismertek lesznek az időpontok,hogy mikor indul a jegyvásárlás.Más oldalakon nem érdemes próbálkozni,mert jegyűzérek.


Nekem tavaly a Ticketmasteren sikerült,Londonban voltunk,szóval nem lehetetlen,de nehéz lesz,készülj fel.


Remélem érthetően leírtam.

2020. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!