Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem szúr szemet, hogy...

Csak nekem szúr szemet, hogy ez a Billie Eilish transznemű?

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 16:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
66%
Pont azt magyarázod, hogy manapság kb észrevehetetlen, ha valaki transznemű, ami igaz is, meg lehet úgy csinalni a procedúrát, hogy senki meg nem mondaná, hogy milyen nemű volt előtte. De akkor könyörgöm, te se tudnád kitalálni! :'D
2020. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
58%
Metás luvnya,ismerem. Szomszédunk volt az ötödiken...5/2 be nyomta XD
2020. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%

Úristen egy nő akinek kicsit fiúsabb arcvonásai vannak, neeeem ilyen nemlétezhet, TRANSZNEMŰ.


Amúgy meg ha az....... és? Később ér ide a pizzád vagy lassabban száradnak a ruháid tőle hogy ennyire foglalkoztat?

2020. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés most erre emlékeztet: [link]
2020. febr. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, wtf, én nem vagyok Billie fan, de azért ne már. Értem én miről beszélsz meg minden, de ez egy 18 éves lány, 2-3 évvel ezelőtt is így nézett ki és ilyen volt a hangja, 18 év alatt pedig nem végeznek el műtétet. Jó mondjuk az is igaz, hogy a mellét manapság simán meglehet oldani maszkkal, a többi olyan részét meg nem látod, de hülyeségnek tartom ezt az egészet.


#14 Wtf ez is.


Én komolyan nem értem, hogy ha valaki híres/híresebb akkor miért kell minden sz@rt kitalálni róluk. Ja, Hollywood-ban mindenki transz, meleg, leszbikus, biszex, pedofil, nekrofil, zoofil, drogos, alkoholista, űrlény, kutya, macska, falevél, stb... De ilyeneket csak a híres(ebb) emberekről szokás kitalálni. Tartsd meg a véleményed magadnak kérdező, senki sem kíváncsi erre.

2020. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
10%

#15-ös

Hogy ne érdekelne senkit? 15-en reagáltak erre a kérdésre előttem.

2020. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%
Persze, egy clickbait és provokatív kérdés alatt, ami mindig vonzza a megmondani akarókat. Nem az énekesnő miatt kommentelnek, hanem mert a kérdező nyilvánvalóan hülyeséget állít amellett, hogy szubjektív véleményben kér megerősítést egy eldöntendő kérdésen belül.
2020. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
88%
Akkor mi a véleményed SP-ről? Egyik barátom simán fiúnak hitta a klip alapján. :) :) :) Szerintem üsd el az időd értelmesebb dolgokkal mint, hogy itt kérdezgetsz full baromságokat! B. E. szerintem szép lány, ha nem látod, akkor veled vannak bajok!!!!
2020. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért de miért jött vissza ez a régi agymosás?

Még anyám korában is elfogadták, ha valaki nem öltözött mindig tökéletesen nőiesen és nem sminkelte magát (huu ne adj isten nem volt hosszú, dús haja) de manapság megint az van, hogy ha valaki nem valami instagram lány, vagy nem úgy néz ki mindt egy tipikus feleségalapanyag, akkor az biztos hogy nem nő. Az egy férfi....

Tudom hogy kölyök vagy még kérdező, de ne ragadj le ennél a színvonalnál.

2020. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
#18 Vagy talán csak simán mindenkinek más az ízlése?
2020. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!