Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem szúr szemet, hogy...

Csak nekem szúr szemet, hogy ez a Billie Eilish transznemű?

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 16:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
#30 Ne haragudj, de szerintem az oltári nagy hibának számít, ha valaki képtelen az "egyáltalán" szót helyesen leírni, pedig elég gyakran használjuk a köznyelvben. Tudom, hogy irreleváns, de az előbb hozzátettem, hogy miért csak ebbe kötök bele. A "korrekt" szó pedig pontosan azt jelenti, hogy valami hibátlan és pontos. Ez a szöveg minden volt, csak nem kifogástalan.
2020. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
87%

31: az "eggyáltalán" pont olyan hiba, amit el lehet könyvelni félregépelésnek. A legtöbb hiba, amit a válaszoló vétett valószínűleg a gyors gépelés/telefonos írás következménye.

A válasz tartalmával pedig igazán nem tudom mi a problémád, azon kívül talán hogy nem igazán kapcsolódik a kérdéshez - a küldött válaszokhoz viszont annál inkább. Csupán az a baj hogy Billie fan a válaszoló? Ezért agyhalott? Eléggé beszűkült látáskörre utal hogy ennyi miatt lehordod. Nem értem miért kell ennyire feltüzelni magát az embernek egy 18 éves énekes miatt.

2020. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
75%
#32 Nem hiszem, hogy csupán elgépelte volna őket, mert már a megfogalmazáson is látszik, hogy nem lehet valami értelmes az illető. De tegyük fel, hogy csak elírta. Akkor elküldés előtt miért nem ellenőrizte le, hogy minden a helyén van-e? Aki igényes, az nem ír ki olyasmit egy nyilvános oldalra, amit előtte egyszer sem nézett át, legalábbis én mindig ezt teszem. Nem az a legfőbb problémám, hogy szereti Billie-t, hanem az, hogy agy nélkül próbál okoskodni. Ha szerinted emiatt vagyok szűklátókörű, akkor csak sajnálni tudlak.
2020. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
#32 Mindent a telefonra se lehet fogni. Ha én elrontok netalántán egy szót, akkor kijavítom, mert nem olyan nehéz és nem tart semmiből sem. Vagy ha nem veszem észre, hogy elrontottam, csak később, akkor később kijavítom egy csillaggal.
2020. febr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
58%
Azt azért még hozzáfűzném hogy Billie kisasszonyon ezek elég naturál tőgyek, egy transzneműn nehezen lenne elképzelhető
2020. márc. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
#35 Rendben.
2020. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!