Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem szúr szemet, hogy...

Csak nekem szúr szemet, hogy ez a Billie Eilish transznemű?

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 16:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%
#14 Erről a lányról(ha az) még el is tudnám képzelni, hogy fiú, csak hallgasd meg a City Song számát, amikor felemeli a fejét a klipben, akkor elég szépen látszik az Ádámcsutkája.
2020. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
#21 Te nagyon buta vagy. :((
2020. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
79%
#21 Az csak szimplán a nyelőcsöve. Az ádámcsutka fentebb van és nagyobb. De azt egyébként tudtad, hogy egyes lányoknak van csutkája? Ritka, nagyon ritka, de létezik. Úgyhogy ha még ha lenne is neki se jelentene az semmit.
2020. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
8%
szerintem nem transznemű, de ettől függetlenül még retek ronda egy csaj. smink nélkül tényleg úgy néz ki, mint egy férfi
2020. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Billiefan válasza:
64%

Először tudjátok meg többet Billie eilishről

1.soha se drogozott és cigi tett.

2.nem járt suliba magán tanuló volt.

3.nem transznemű csak azért hord ilyen ruhákat hogy ne arról beszéljenek az emberek.

4.Sose plasztikáztatott nem is fog nem is akar

5.eggyáltalán nem fiús az arca csak a képeken direkt nem mosolyog

6.úgy ne írja hülyeséget hogy nem is tudod miről beszélsz

7.nem tarnsznemű lány és csak a ruhája miatt tűnik "fíúnak" De nem az

2020. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
70%
#25 Te pedig tanulj meg írni.
2020. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
26%
26: sokat elmond, hogy semmibe nem tudsz belekötni, csak az amúgy teljesen korrekt helyesírásba.
2020. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
87%

#21 Lol, én csak megtaláltam ezt a videót egy kérdés alatt és ahogy olvastam ezt a kérdést Billie-ről valahogy rögtön ezt jutatta eszembe, hogy milyen agymosottak az emberek, aztán most meg még te is kezded? Wut?


És valaki írta, hogy egyes lányoknak van csutkájuk, ez sem teljesen igaz, mert minden lánynak van, mivel a csutka pont arra van, hogy védje pl. a hangszálakat, csak nekik valamiért jóval kisebb és bentebb van, aminek az okát nem tudom pontosan(de szerintem köze lehet a hangszínedhez), viszont tény, hogy előfordul, hogy valakinek kintebb van és nagyobb.


Billie-ről meg annyit, hogy semmi fiúsat nem látok se a testalkatán, se az arcán, se semmi és azért egy transz lányon 18 alatt hamar észre lehetne venni, hogy fiú, főleg ha még smink sincs rajta. Szimplán egy provokatív kérdés, semmi több.

2020. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
#27 Ez neked korrekt helyesírás? Kapásból találtam benne hat hibát, de biztos lenne az tíz is, ha jobban átolvasnám. A szöveg tartalmára azért nem reagáltam, mert felesleges. Nem állok le agyhalottakkal vitázni, csak odadörgölöm az orruk alá, hogy olyan buták, mint a seggem. Ennyit érdemelnek.
2020. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
26%
29: ameddig a szöveg érthető és nincsenek benne oltári hibák, addig a helyesírás korrekt. Nem tökéletes, de korrekt. A kérdés és a válasz szempontjából pedig irreleváns.
2020. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!