Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok hozzá hogy Berki...

Mit szóltok hozzá hogy Berki Krisztián egy kocsit vett a feleségének nőnapra?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 16:21
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
94%
Úgy hogy Mazsi azzal haknizik, hogy nem sikerül teherbe esnie. De drága kocsija az van. Feltételezem az összes vagyonát odaadná egy gyerekért, szóval nem hiszemy hogy nekem kéne irigyelni őt mint azt te feltételezed. Amúgy fektettél egy kérdést, arra válaszoltunk, csak neked nem tetszenek ezek a válaszok. Elképzelem a szitut, hogy csöpögő nyállal nézed az ihre hazugság műsorát, majd megfogalmazol egy kérdést róla, hogy mások is veled örömködjenek egy idegen állandóan csúsztató család állításain
2020. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Igen így van! Azt hittem normális emberek fognak írni ide és együtt örülünk a boldogságuknak. Álompár!! Ti meg csak irigykedtek és rosszindulatúak vagytok.

Végre egy férfi a közszereplők közt aki megadja a módját a dolgoknak.

Elég szomorú, hogy neked az az öröm ha nekik nem jön össze a baba.

2020. márc. 8. 22:04
 13/45 anonim ***** válasza:
70%
Kamu vagy, jó volt ;)
2020. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 geza tozser válasza:
21%

Az illető ANYAGI HELYZETÉNÉL FOGVA megengedhette magának azt hogy megtegye.


Más -szegényebb- ember pedig elviszi őt vacsorázni vagy vesz egy csokor virágot abból az alkalomból.


Igy is lehet a kérdést nézni és elbírálni...

2020. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
#14: Jogos! Én is egy gyönyörű virágot kaptam a páromtól. Viszont szeretek képeket nézegetni ahol mások is boldogok. :)
2020. márc. 9. 20:36
 16/45 geza tozser válasza:
31%

Megemlitette valaki hogy azért vett neki egy autót "..mert nem tudta teherbe ejteni..".

Ha az ugy van..elég baj az NEKIK.

Főleg azért mert különböző vizsgálatokkak ki -vagy KIK-

abban a hibásak, mert a régi mondás szerint "Kettőn áll a vásár!" ez esetben is.

Ha rossz-máju lennék, azt is mondhatnám, ha egy idegen nő megjellene hogy gyerekének BERKI AZ APJA..mindenre fény derűlne...

2020. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
86%
Egész Kecskemét arról beszél, hogy a felesége már volt terhes csak máshogy döntött, mikor belibbent a képbe az új. Ha ez igaz, akkor nem csoda, hogy nem megy már könnyen újra.
2020. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
76%

Húsvétra gondolom valami komolyabb gyémántkarkötő befigyel, szülinapra egy ház...

Oh wait, de mit vegyen karácsonyra? :D


Kedves kérdező: Másszál már ki a homokozóból! :D

Az ilyen bulvársztárok adnak 20e-t a bors újságírójának, bérelnek egy hétre valami látványos verdát az asszonynak és teljes az öröm, mert megint szó volt róluk a médiában...


Senki nem azt vitatja, hogy szép gesztus-e. Nagyon szép! Ha igaz.


Valószínű, hogy ha a Berkivel kellene ehhez együttélni akkor a nőnapi szép autóról sokan lemondanak.


De látható, hogy neked ez minden vágyad. A jó hír az, hogy egy csomó másik tolvaj,csaló van az országban akire rámehetsz mint lelkes aranyásó! -Mármint ha zavar, hogy Berki épp foglalt. :D

2020. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 zimonyi attila válasza:
80%

Ha Ők neked Kedves Kérdező, "álompár", akkor szívből sajnállak!! Az egy értékes tulajdonság, hogy ha más boldogságának Te önzetlenül örülsz!!.........amennyiben az nem egy kirakatbábú, felturbózott, tvcelebnek, a valóságtól nagyon távol álló kamu boldogsága!! Valószínűleg, Te egy fiatal kis Berki fan vagy, amit remélem hamarosan kinősz majd és a családod, barátaid, saját boldogságnak fogsz majd ilyen harcosan örülni!! Ha meg nem így lesz, őszinte részvétem........

Amúgy Berkit már akkor utáltam, amikor lelépett a Fradi kasszájával és még azóta sem kapták el a tökét!!

2020. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 zimonyi attila válasza:
74%
....saját boldogságodnak......
2020. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!