Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan ered ez a pletyka,...

Honnan ered ez a pletyka, hogy Orbán Gáspár meleg?

Figyelt kérdés
Direkt nem a politikánál kérdezem, de lehet, hogy átpakolják a kérdésem. Nem szeretném, h a politikai meggyőződés függvényében jönnének a válaszok, meg én sem azért teszem fel, hogy csúfolódjak vagy utálkozzak. Csak azért, mert már itt is meg máshol is (kommentekben) olvastam, hogy az emberek ezt tényszerűen kijelentették, és kíváncsi vagyok, hogy tényleg van-e alapja, vagy csak mindenki tényszerűen kijelet egy pletykát. Mert ha bárki visszakérdezett, mindig jöttek a "nézmármeghogynézki" jellegű magyarázatok, de ez azért szerintem édeskevés.

2020. jún. 14. 01:40
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
89%

A jelenlegi barátom mesélte, hogy az exe látta Orbán Gáspárt meleg szórakozó helyen. Lehet a haverjait kísérgette, ki tudja... :D

Bár figyelembe véve, hogy nem tudni arról van-e barátnője és meleg szórakozóhelyekre mászkál... Hááát, ebből kiindulva tényleg meleg lehet. Arról nem is beszélve, hogy az ő családi hátterével nem lenne nehéz 1-2 gyereket eltartani és felszedni valami értelmesebb hölgyet. Továbbá a nővére (Ráhel) és a húga (Sára) már huszonévesen megházasodott és gyerekeket csináltak. A Gáspár pedig 2022-ben tölti be a 30. életévét.

2021. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 Tót Borbála válasza:
81%
Nem pletyka. Tény.
2021. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
62%

12-es: hol van az a screenshot? Ha úgy el van terjedve, miért nem látta senki?

Gyakorlatilag itt is olyan válaszok születtek, hogy

"egy ismerősöm ismerőse látta, hogy..."

"egy barátom mondta, hogy állítólag hallotta..."

És mindezt egy olyan helyen (GyK) ahol eleve anonim mindenki, tehát gyakorlatilag én is leìrhatnám zavartalanul, hogy "állítólag azt mesélte az egyik ismerősöm.."

Tényeket elvtársak, konkrétumokat! Azt kérte a kérdező

2021. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
38%

Mély keresztyén neveltetés mellett és családi hátérrel eléggé valószínűtlen hogy nem meleg 30 évesen ha még se felesége, se gyereke nincsen.

Esetleg még nem találta meg az igazit? Ki akarja még élni magát?

Nehezen hihető.

2021. jún. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm a válaszokat. Én nem akarok beszállni a vitába, ez a kommentfolyam kicsit túlnőtt rajtam. Csak azért kérdeztem, mert több kommentben olvastam, de soha senki nem indokolta meg, csak közölte, hogy így van, és ha rákérdeztél, kijelentette, hogy tény. :D
2021. jún. 14. 22:37
 26/56 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok!

Azért mondják ezt Gáspárról, mert nagyon sok meleg buliban ott volt már és továbbra is látogatja ezeket. Egyébként meleg körökben szinte mindenki tisztában van ezzel, csak senkit nem érdekel.

2021. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon sok meleg buliban ott van, de nincs egy fotó róla, miközben ezzel akkorát lehetne ütni a gyűlölt Orbán Viktoron, hogy csak nyekkenne. Nyilván. Hiteles.

És ha megkérdezed, hogy honnan veszi, akkor azt fogja mondani: hát, mindenki tudja.

Köszönjük.

Én meg rendszeresen járok gruppen partykba Demeter Mártával, de ezt mindenki tudja, tehát tény.

2021. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
74%

Miért lehetne ütni ezzel?

Meg van határozva, hogy nem lehet meleg a miniszterelnök fia? Vagy mi?

Max. Orbán tudna ütni a fián ha ennyire utálja a melegeket.

2021. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
70%

Hogy lehet ilyen hülyeségeket kérdezni? Amikor az LMBTQ társadalom azzal érvel, hogy őket diszkriminálò törvényeket hoz, és így is állandóan azzal támadják, hogy "mit szòlna hozzá ha a gyereke meleg lenne" akkor az egy óriási hitelességi deficit és politikai támadásra alap.

Arról nem beszélve, hogy meleg bárba járni szembemegy a hagyományos keresztény erkölccsel, amit hirdetnek, ráadásul maga Gáspár keresztény vezérhangya volt a Felházban. Kizárt(!) hogy ezt ne használná föl senki.

De ugye még mindig nem tudjuk, mi a bizonyíték, azon kívül hogy "mindenki tudja"

2021. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
84%
#23: Figy, én vállalom nyilvánosan is, amit a barátom mondott, hogy az exe látta Orbán Gáspárt meleg szórakozó helyen. 🤨
2021. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!