Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan ered ez a pletyka,...

Honnan ered ez a pletyka, hogy Orbán Gáspár meleg?

Figyelt kérdés
Direkt nem a politikánál kérdezem, de lehet, hogy átpakolják a kérdésem. Nem szeretném, h a politikai meggyőződés függvényében jönnének a válaszok, meg én sem azért teszem fel, hogy csúfolódjak vagy utálkozzak. Csak azért, mert már itt is meg máshol is (kommentekben) olvastam, hogy az emberek ezt tényszerűen kijelentették, és kíváncsi vagyok, hogy tényleg van-e alapja, vagy csak mindenki tényszerűen kijelet egy pletykát. Mert ha bárki visszakérdezett, mindig jöttek a "nézmármeghogynézki" jellegű magyarázatok, de ez azért szerintem édeskevés.

2020. jún. 14. 01:40
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
80%
Barátnő? 31 évesen?? Mélykeresztyén Fideszben ilyenkor már minimum 2-3 gyerek, meg persze háztasság az előírás!
2023. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
80%

50 "Nem meleg."

Langyos.

2023. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
73%
Attól, ha meleg vagy bármi más a fidesznek nem probléma, mert nem Brüsszelben vagyunk.
2023. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 Baga Tella válasza:
65%
Most házasodott a barátjával. Spanyolországban.
2023. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
69%
Nem pletyka tény, ezt mindenki tudja. A fideszes álkeresztények.
dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
57%

49-es


"Hodász András és Szilvay Gergely is kutatja a témát és nem azért mert homokosok."


Azert ezt olvasni 2023 vegen eleg vicces :D

dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!