Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan ered ez a pletyka,...

Honnan ered ez a pletyka, hogy Orbán Gáspár meleg?

Figyelt kérdés
Direkt nem a politikánál kérdezem, de lehet, hogy átpakolják a kérdésem. Nem szeretném, h a politikai meggyőződés függvényében jönnének a válaszok, meg én sem azért teszem fel, hogy csúfolódjak vagy utálkozzak. Csak azért, mert már itt is meg máshol is (kommentekben) olvastam, hogy az emberek ezt tényszerűen kijelentették, és kíváncsi vagyok, hogy tényleg van-e alapja, vagy csak mindenki tényszerűen kijelet egy pletykát. Mert ha bárki visszakérdezett, mindig jöttek a "nézmármeghogynézki" jellegű magyarázatok, de ez azért szerintem édeskevés.

2020. jún. 14. 01:40
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Amúgy az uszkáros sztori nagyon gáz, most hogy belegondolok, én is voltam már ilyen tök baromság alapján félreértés áldozata.
2020. jún. 16. 18:13
 12/56 anonim válasza:
88%
Ha az ő generációjához tartozó, középosztálybeli, budapesti egyetemista vagy, akkor jó eséllyel van vele közös ismerősöd. Ha volt valaha közöd az elte ájk-hoz vagy a felházhoz vagy valami ilyesmihez akkor meg pláne. Magyarország kicsi ország egy ilyen pletyka meg gyorsan terjed, meleg közösségben is van egy csomó sztori meg terjed egy szkrínsot egy afrikai srácról aki félreérthető üzeneteket posztolt a falára miután hazajött Ugandából vagy honnan. Ettől még persze pletyka, biztosat nem tud csak a hozzá nagyon közel állók. De nem irreális sztori egyáltalán, miért ne lehetne meleg, elég sokan azok. Amúgy semmi baj nincs a Gáspárral nem követett el semmit, igazából teljesen az ő magánügye.
2020. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
51%

Szájer szerint az!

És mint tudjuk, Szájer egy hiteles szakember.

2020. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
84%

Állítólag a melegek felismerik a másik meleget, szóval az ő véleményükre érdemes adni (pl. SZájer véleményére)

Egyébként meg 29 éves és még nincs kapcsolata (pláne házasság, gyerekek) ez valóban gyanakvásra ad okot kemén kersztény Fideszes neveltetés mellett.

Én viszont azt mondom hogy magánügye, lehet hogy az és lehet hogy folyamatosan próbálják gyógyítani, mert állítólagki lehet gyógyítani ebből a melegeket (Fidesz szerint)

2021. jan. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim válasza:
91%

2-esnek

Aszondod: "Ezek primitív, ostoba pletykák. Csak buta emberek nyelik le."

És erre lenyomsz egy pont ugyanilyen ostoba pletykát Gyurcsányról. :))) Muhaha!

2021. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
3%

Orbán Gáspár nem meleg. Elég férfias pályát választott ahhoz, hogy ez biztos legyen. Amúgy a lányok közül is csak kettőnek a választása ismert eddig, akik férjhez is mentek. Ott képezték ki, ahol Harry herceget, kőkemény kiképzésen, amit kevesen tudnak végigcsinálni, és ott nincs protekció.

Végigcsinálta. Honnan veszi itt bárki is, hogy nem érdeklődik a lányok után és nincs, nem volt nője? Akik a Felházba jártak, azok is azt mesélik, hogy ócska kacsa, és azok híresztelik róla bosszúból, akik az apjáról, hogy cigány-zsidó. Persze ugyanazok antiszemitáznak és homofóboznak ezerrel.

2021. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

"Ott képezték ki, ahol Harry herceget, kőkemény kiképzésen, amit kevesen tudnak végigcsinálni, és ott nincs protekció."


Ennek nem sok köze van a melegséghez, ahogy a férfiasságnak sem.


Én nem állítottam, hogy az. Sok érv szerintem is hülyeség, például hogy nincs barátnője, hiszen nem híresség ő, hogy mindent tudjunk róla, és ahogy mondod, a testvéreiről is csak a házasság kapcsán tudunk ilyeneket. Én nem állítottam se ezt, se azt. Csak megkérdeztem, honnan jön a pletyka. Pont azért, mert azt látom, hogy sok kommentelő magától értetődőnek veszi, és ha visszakérdezel, akkor is csak azt mondja, hogy köztudott, mindenki tudja meg ilyenek.

2021. jan. 20. 21:31
 18/56 A kérdező kommentje:
De a te érved se jó, mert te is a férfiassággal érvelsz, és úgy képzele,d hogy aki meleg, az nem lehet katona, meg nem lehet férfias.
2021. jan. 20. 21:32
 19/56 A kérdező kommentje:

"Állítólag a melegek felismerik a másik meleget, szóval az ő véleményükre érdemes adni (pl. SZájer véleményére)"


Nem tudom, hogy ez az egymás felismerése így van-e, kicsit városi legendának tűnik, legalábbis meleg barátaim szerint. Miért, Szájer mit mondott?


"Egyébként meg 29 éves és még nincs kapcsolata (pláne házasság, gyerekek) ez valóban gyanakvásra ad okot"


Honnan tudod, hogy soha nem volt neki? Nme tudjuk, mit csinált a gimiben vagy ilyesmi.

2021. jan. 20. 21:34
 20/56 anonim válasza:
95%

16.

Meglepődnél, ha megtudnád, a katonaságnál, a rendőrségnél és más férfias helyeken hány meleg van. Mert ott találnak maguknak igazi férfit, ha olyat keresnek, aki nem feminim.

Meg máshol is vannak sokan melegek, csak nem írják ki magukra és nem járnak szivárványszínű zászlóval, szóval ne zárd ki a lehetőségét csak azért, mert elvégezte a katonai sulit külföldön. Lehet, hogy a Te baráti körödben is van meleg srác, csak Te nem tudsz róla.

2021. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!