Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan ered ez a pletyka,...

Honnan ered ez a pletyka, hogy Orbán Gáspár meleg?

Figyelt kérdés
Direkt nem a politikánál kérdezem, de lehet, hogy átpakolják a kérdésem. Nem szeretném, h a politikai meggyőződés függvényében jönnének a válaszok, meg én sem azért teszem fel, hogy csúfolódjak vagy utálkozzak. Csak azért, mert már itt is meg máshol is (kommentekben) olvastam, hogy az emberek ezt tényszerűen kijelentették, és kíváncsi vagyok, hogy tényleg van-e alapja, vagy csak mindenki tényszerűen kijelet egy pletykát. Mert ha bárki visszakérdezett, mindig jöttek a "nézmármeghogynézki" jellegű magyarázatok, de ez azért szerintem édeskevés.

2020. jún. 14. 01:40
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
57%
Érdemben nem tudok a kérdésre válaszolni, csak annyit tudok a témában, hogy Gáspár az egyik interjúban elmondja magáról, hogy megtérése előtt a csajozás az életének szerves része volt. (Ez az interjú fenn van a neten)
2021. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
83%
#41: Vannak homoszexuálisok, akik homoszexuális létükre csajoznak, sőt meg is házasodnak és kölyköt nemzenek. Lásd például Nádasdy Ádámot, ő is azt nyilatkozta, hogy csajozott meleg létére. ( [link] )
2021. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
79%

#42 az már biszex.

Lehet hogy Gazsi egy szexuális ragadozó, levarr minden lányt és fiút a közelében :DD

2021. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
89%
#43: Nem, mert vannak homoszexuálisok, akik annyira elfojtják a a homoszexualitásukat, hogy nőkkel jönnek össze.
2021. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 saveme válasza:
45%

zseniális válaszok... Akármelyik vádló nagy szarba lenne, ha az igazságot ilyen körülmények és eszközök mellett lehetne objektívan mérni.

Én csak annyit, hogy akinek nincs csaja, az nem automatikusan bé.uzi. Én speciel kb 45 évig vártam asszonyra. És van hasonszőrű ismerős. Mondjuk keresztények vagyunk.

2021. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
53%

Nem pletyka!

Tény.

De engem spec. egy cseppet sem zavar.

A fidiótákat zavarja, ők hozattak Szájerrel egy ellenük irányuló törvényt!

2021. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
38%
46-os, azt vágod, hogy csak azt erősíted meg az ilyen hozzászólással, hogy pletykáról van szó? Vagy tán azért kéne elhinni, mert te azt írod, hogy tény? Esetleg érdemes elolvasni a kérdést, és arra válaszolni.
2021. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
39%

47: A pletyka a nép hangja!

Olyan, mint az idióta népszavazás - csak olcsóbb!

Akarsz még tudni valamit?!

2021. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
33%

40:

Te nagyon ostoba vagy

1., Nem izmos fiúkat keresett, csak nem olvastad életedben a szöveget, mert tipik felszìnes proli vagy, aki valahol hallott egy pletykát

2., Miért ne ìrhatná a meleg hazassagròl, hiszen jogász és vallásos, és ebben a közegben ma napi téma a nyugati világban, hogy lehet vagy nem lehet dekonstruálni a házasság valódi fogalmát. Nem támogatást ìrt hozzá. Hodász András és Szilvay Gergely is kutatja a témát és nem azért mert homokosok.

Vagy szerinted ha én holnap ìrok egy szakdogát a pedofilokròl, az azt jelenti, hogy pedo vagyok, ha meg ìrok a mérges pòkokròl az azt jelenti, hogy pòk vagyok?

2021. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
27%
Nem meleg. Sportoló körökben meg az a köztudott, hogy a Fradi NŐI kézilabdacsapatának egyik igen csinos, értelmes magyar játékosa a barátnője!
2023. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!