Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Weisz Fanninak,aki válik a...

Weisz Fanninak,aki válik a férjétől, lehetséges hogy a következő párja egy civil férfi lesz?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem egy ismert ember,nem élsportoló,nem egy vállalkozó,nem egy tévés műsorvezető,nem egy politikus,hanem egy mozdonyvezető vagy egy karbantartó,vagy egy pincér például?Lehetne neki,mert a közösségi oldalán ő válaszolt civil férfiak üzeneteire.Emlékszem egyszer valaki megkérdezte tőle Facebookon egy civil férfi hogy lehetne e nála esélye?Erre a Fanni azt válaszolta neki hogy lehetne esélye ha nem lenne párja.Én kíváncsi vagyok mi lesz ha szingli lesz.Kíváncsi vagyok milyen lesz az új pasija és mi lesz a foglalkozása.

2020. júl. 17. 00:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Annyira azért nem jó csaj, hogy annyira kapkodnának érte úgy, hogy süket, jaj bocsánat, siket.
2020. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 azért biztos lesz jelentkező.Megtehetné a későbbiekben hogy randizik egy civil követőjével.
2020. júl. 17. 00:34
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem se. Max. a hírneve miatt. De hogy az is mire fel van... ja igen, mert siket.
2020. júl. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Esélytelen. Sőt, valószínűleg még jobb/pénzesebb pasi lesz az új falat.

Azt meg azért ne játsszuk el, hogy annyira rossz parti lenne a csaj. Nagyon gyönyörű, smink nélkül is és sokkal pozitívabb, feldobottabb az alap kisugárzása, mint a kategóriájába eső többi nőnek.

2020. júl. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
85%

# lelki nyomorék vagy.

Mi lesz ha gyereked egy down-koros lesz?

Akkor pofazzal...

2020. júl. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
58%
Elsőnek irtam
2020. júl. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem simán, szegény lány eléggé irányítható de kedvesnek tűnik, remélem olyan férfit talál aki végre megbecsüli és nem flörtöl a háta mögött más lányokkal
2020. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én örülnék,ha egy vasutassal,vagy postással jönne össze például.Végre lenne valaki,aki eltérne a megszokottól és nem üzletemberrel,élsportoló al vagy vállalkozóval jönne össze.
2020. júl. 17. 09:16
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert a férje mit csinált? Kb semmit csak Fanni farvizen elevezgetett
2020. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem esélyes hogy olyannal jön össze aki civil,de inkább arra fogadnék,hogy olyannal aki nem celeb,de marketinges vagy na így ebben a körben mozog pl akkor már kamerás vagy fotós stb háttérmunkát csinál,mert nyilván olyan kell,aki tud segíteni,építeni,és ez visszafele is,nem csak egy ponton állni. Nagyon közvetlennek tűnik,meg mindig mosolyog,nem olyan,mint a megszokott felhozatal. De sajnálom,hogy ennyi évet elcseszett azzal a faszival,ránéz az ember és már megbízhatatlannak néz ki,meg ahogy az útolsó mondja,én is így gondolom,hogy valaki felfigyeljen rá,ezért ki is használta a Fannit. Insta sztorikban látszott rajta,hogy mint akit irritál a saját felesége.
2020. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!