Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Weisz Fanninak,aki válik a...

Weisz Fanninak,aki válik a férjétől, lehetséges hogy a következő párja egy civil férfi lesz?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem egy ismert ember,nem élsportoló,nem egy vállalkozó,nem egy tévés műsorvezető,nem egy politikus,hanem egy mozdonyvezető vagy egy karbantartó,vagy egy pincér például?Lehetne neki,mert a közösségi oldalán ő válaszolt civil férfiak üzeneteire.Emlékszem egyszer valaki megkérdezte tőle Facebookon egy civil férfi hogy lehetne e nála esélye?Erre a Fanni azt válaszolta neki hogy lehetne esélye ha nem lenne párja.Én kíváncsi vagyok mi lesz ha szingli lesz.Kíváncsi vagyok milyen lesz az új pasija és mi lesz a foglalkozása.

2020. júl. 17. 00:08
1 2
 11/16 anonim válasza:
35%
Weisz Fanni nem valami nagy eresztés, ezt így női szemmel mondom, max annyi a különleges hogy siket és emiatt modellkedett. Ebből látszik, hogy az embereknek ennyi bőven elég, hogy máris körülötte forogjon minden. Nem mondom hogy az ex párja szent, de azért állandóan a nő feneke körül forgott, ez nem tetszett neki az nem... én is beleuntam volna ;)
2020. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
#11: Semmi gond az irigységgel, mindenkiben van egy kicsi.
2020. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
#12 csakhogy itt nincs kire irigynek lenni 😉
2020. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
#13: Hát, persze... :D Egy nőről, aki szépségversenyen közönségdíjazott lett, azt írni, hogy nem nagy eresztés, az nem irigység.
2020. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
Az megvan hogy a szépség relatív? Én kérek elnézést, hogy nekem nem jön be süket-fannika...
2020. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%
#15: Természetesen megvan. Az megvan, hogy az irigység és a sértegetés viszont nem relatív?
2020. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!