Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nők, nektek tetszik Vilmos...

Nők, nektek tetszik Vilmos herceg? Szerintetek nem taszító, hogy erősen kopaszodik és kisgyerekes arca van?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Tetszik.
Nem tetszik.
Nem tetszik, de a vagyona miatt összejönnék vele.
45 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Férfi vagyok, nem meleg, de van szemem, így látom, hogy idiótán néz ki. Mondjuk az apja sem egy férfi szépség.
2020. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
97%
Nekem ugyan nem jön be, de azért a taszít szó erős túlzás lenne. Minden férfi elkezd vagy kopaszodni, vagy őszülni. Ez szerintem egy 30 feletti nőnél nem kizáró ok. Az arca meg nem gyerekes, egyszerűen olyan amilyen. Ez valakinek tetszik, valakinek nem. Ízlés dolga.
2020. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem tetszik, mondjuk ebben az is benne van, hogy alapvetően sosem volt szimpatikus a királyi család.
2020. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kiskoromban tetszett, mikor még dús haja volt. Mostanra olyan esetlen lett.
2020. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Régen az egyik ifjúsági újságban még poszter is volt róla.
2020. aug. 17. 13:44
 6/17 A kérdező kommentje:
Most meg ilyen kopasz öreg pasi lett belőle.
2020. aug. 17. 13:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jóképű, átlagos. Semmit sem jelent a kopaszodás, mert 5 ből 4 férfi 40 előtt úgyis megőszül vagy megkopaszodik. De ő alapból nem egy hűdejópasi, így nem oszt vagy ront a kopaszodása.
2020. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem néz ki rosszul, nem mondanám rá hogy csúnya. Sok férfi örülhetne ha úgy nézne ki mint ő.
2020. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Kérdező, hidd el, ha egy ilyen nő mint a felesége igent mondott neki, akkor az itteni rondább lánykák is szingliként mind igent mondtak volna neki. Csak itt adni kell, hogy áh, nem jön be, nem a pénz a fontos. A valóságban meg az itteni írogató lánykák mind odarohantak volna hozzá.

2020. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk vicces, nekem pont tetszik, de azért nem jönnék össze vele, mert a királyi család tagja. Utálom őket. És Dianával sem véletlen történt az, ami történt.
2020. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!