Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nők, nektek tetszik Vilmos...

Nők, nektek tetszik Vilmos herceg? Szerintetek nem taszító, hogy erősen kopaszodik és kisgyerekes arca van?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 13:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

#10


Neki semmi keresnivalója nem kellett volna, hogy legyen ott. Arisztokraták csak egymással kellene, hogy házasodjanak, mivel ők azok akik abban a rendszerben nőttek fel, amit egész életükben megszokhattak már, de egy random embernek az az etikett, azok a kötelező napirendek nem nagyon működnek. Nem is véletlen, hogy nem arisztokrata tagjai ennek a családnak általában megőrülnek vagy elbújnak a királyi dolgok elől.

2020. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdező, hidd el, ha egy ilyen nő mint a felesége igent mondott neki, akkor az itteni rondább lánykák is szingliként mind igent mondtak volna neki."


Rondább vagyok, mint Kate Middleton, ez tény, de ez miért jelenti azt, hogy nekem biztos tetszik William? A külsőmnek nem sok köze van az ízlésemhez.

2020. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem tetszik és utalok a királyi családból mindenkit.
2020. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Vilmos es Harry kozott Vilmos volt egyertelmuen a szebb fiu. De ahogy ferfiva ertek Vilmos tiszta Karoly lett, de Harry valamiert egy idoben helyesebb volt par eve, de mar o se annyira. Nem valt elonyukre a kor. :)
2020. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
100 ból 99 embernek nem válik előnyőre, főleg a nőlnek nem akik 30 felett olyanok mind mint a szomszéd Bözsi néni.
2020. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Akkor is ez a véleményem, ha törölteted a válaszaimat. Értéktelen senki vagy a családod összes tagjával együtt. Az előnytelen külsejű édesanyáddal az élen, akit csak két ember mert megszexelni. Azok is biztos romák voltak. Gondolom te is az vagy.
2020. aug. 19. 21:21
 17/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok roma. Okos enged szamar...
2020. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!