Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Paul Street mitől hízott meg?

Paul Street mitől hízott meg?

Figyelt kérdés
Biztos észre vettétek ti is, hogy hízott. Egy régebbi liveban mondta, hogy diétázik, meg kondizik, de mintha azóta is hízott volna. Beteg lenne esetleg?

2020. szept. 10. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

8-as

Hogyhogy elköltözött az anyjától? Dolgozik is? Vagy azt a zenére értetted?

2020. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
#11 Nem tudhatom miért költözött el, ennyire még liveokban sem mesél részletesen a magánéletéről, de gyanítom, hogy csak azért, mert vágyott az önállóságra ilyen szempontból is, és lehet kinőtte már az ottani szobáját +1 másik szobát amiben volt. Szerintem nem vesztek össze az édesanyjával, szépen beszél róla, esetleg még az jöhet szóba, hogy még olyankor is zenél (ergo hangoskodik) Ati, mikor mások már aludnának, köztük anyukája is. Egyik liveban mondta is gitározás közben, hogy már biztos alszik az anyukája. A munkát a videókra értettem, szerintem azzal keresi egyelőre minden pénzét. A videókészítésre, vágásra, interjúkra meg egyéb felkérésre gondoltam a munka alatt.
2020. dec. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!