Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is nagyon szép...

Szerintetek is nagyon szép Kim Jisoo?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja, kiről van szó, az nézzen utána. Nagyon szép arca van, illetve kecses alakja. A koreai szépségideálnak teljes mértékben megfelel. Énekesnőként és modellként már bizonyított, hamarosan egy sorozatban is szerepelni fog. Szerintem az egyik legszebb idol.

2020. nov. 18. 21:21
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
55%
Az idolokat meg szana-szét szedik Koreában. Nyilván tudtak, hogy mire iratkoznak fel.
2020. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
Tény, hogy Jisoo nem egy Willendorfi Vénusz, de attól függően szerintem kecses, nőies homokóra alakja van.
2020. nov. 20. 22:29
 23/54 anonim ***** válasza:
16%
Önmagában szép lány, ha nincs mellette más, de a csapatában viszont ő a legcsúnyább, szóval elég gáz lehet szegénynek, hogy összerakták három másik lánnyal és mind a három szebb nála. Még a thai csaj is jobban néz ki már nála, pedig ő a debütálás előtt úgy nézett ki, mint egy fiú. :/
2020. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
90%
23. Ez a te véleményed, mert ez Jisoonak nem gáz, hiszen ő nagy szépség ideál Koreában :) Ha te azt gondolod, hogy ő a legcsúnyább az is okés, de nem mindenki a te véleményed szerint él.
2020. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
35%

23, teljesen függetlenként, akit hidegen hagy a bp mondhatom, hogy abban a csapatban meg mindig ő van első helyen es pont azért, mert a másik 3 nem jó. A thai csaj valóban úgy nézett ki, mint egy sötétbőrű kisfiú, ezért is raknak ra 3 kg sminket es volt vagy 5 műtétje... az orrán több is volt. de rosera azt mondani, hogy bárkinél is szebb... pontosan ő a kifejezetten csúnya. Szetrohogom magam, hogy az embereknek bármit el lehet adni, ha a leghíresebb kiadó debütáltat egy kifejezetten RONDA lányt, akkor mar Queen, meg gyönyörű. 😂 a Tescoban meg ra sem nézne senki.

Kérdező, jisoora azt mondani, hogy homokóra alakja van, olyan mintha kim k-ra mondanád, hogy lapos. 😂

2020. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
87%
Szet adom az utolso valaszat. Legyen mar mindenkinek onallo velemenye. Es ne a masikra akarja ra eroltetni.
2020. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
66%
Észrevettem, hogy mindenki levan pontozva akinek nem az a véleménye, hogy milyen szép Jisoo stb. Az szerepelt a kérdésben, hogy 'Szerintetek ...' és pár ember szerint nem, ezért egyből megy a lepontozás. Attól mert valakinek nem tetszik a külseje egy olyan személynek akinek neked tetszik nem kell lehúzni! Szerintem van pár oltári ronda idol, akiket nem is értem, hogy debütáltak a cégek.
2020. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Ez csak az én meglátásom. Senkinek nem kell átvennie.
2020. nov. 21. 15:20
 29/54 A kérdező kommentje:
Szerintem csúnya idol nincs, max olyan aki nem az esete valakinek. Nekem is vannak ilyenek. (Nem mondok neveket)
2020. nov. 21. 15:23
 30/54 anonim ***** válasza:
71%

27, nyilván kényszeresen le lesznek pontozva, az ilyen kérdések is azért születnek, hogy közölni lehessen, hogy az adott idol egy “Queen” es csodálatos es a legjobb ember. 😂 soha az eletben nem fogom megérteni ennek a pszichologiajat.

A kpop fanatikusok meg kifejezetten ilyenek. Debütál egy új csapat, egy perc múlva mar kész is a fanoldal a queens címszó alatt. Agyrém.

A legtöbb idol amúgy tok átlag, vagy átlag alatti, nyilván nehéz gyönyörű embereket találni, akik mindenre betaníthatók, a fanatikusonak úgy is mindegy, rajongani fognak azonnal. Na jöhet a lepontozas :DD

2020. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!