Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is nagyon szép...

Szerintetek is nagyon szép Kim Jisoo?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja, kiről van szó, az nézzen utána. Nagyon szép arca van, illetve kecses alakja. A koreai szépségideálnak teljes mértékben megfelel. Énekesnőként és modellként már bizonyított, hamarosan egy sorozatban is szerepelni fog. Szerintem az egyik legszebb idol.

2020. nov. 18. 21:21
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Jisoo az egyetlen aki smink nélkül is szép. Többi tagra rákeresel,hogy "without makeup" elég kiábrándító tud lenni (nagy fanoknak csak óvatosan,eléggé lelombozóak tudnak lenni ezek a képek) kivéve Jisoo.

Amúgy meg a fikázó válaszoló által említett Sui He valóban nem valami nagy durranás. Arcra Jisoo sokkal szebb,de oké,testre mondjuk hogy nem nagy eresztés. Viszont Jennie meg alakra bőven felülmúlja a kínai modell hölgyecskét,neki sincs valami hű de komoly teste amúgy.

2023. máj. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

Szerintem Jisoo nagyon szép. Nem értem ezeket a 2 pipás válaszolókat, hogy mi nem tetszik benne/mit ártott neki(k). Rosé: Rosé nekem az egyik legszebb női idolok között van. Benne van a top10ben is nálam. HyunA: HyunA tényleg sokat mutat magából. Nem is értem, hogy Dawn-t hogy nem zavarja ez (bár nála is volt olyan, hogy mutatott magából).

Amúgy női top10 nálam:

1. Jisoo (Blackpink)

2. Tzuyu (Twice

3. Rosé (Blackpink)

4. Jihyo (Twice)

5. Wonyoung (IVE)

6. Chaewon (ex IZ*ONE, Le Sserafim)

7. Hwasa (Mamamoo)

8. Jennie (Blackpink)

9. Lisa (Blackpink)

10. Hanni (New Jeans)

(+1 Lily (NMIXX))

Ez az én top 10es listám. Én nem aggatom rá senkire a véleményem, nem úgy, mint a 2 pipás okoskodó válaszolók.

2023. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
*2. Tzuyu (Twice)*
2023. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
0%

Na a nagy szépség szakértők meg Bp fanok 🤣 megeszi rózsa sui he-t reggelire 😂

Sui he kérlek szépen egy nagyon magasan kvalifikált modell. Ilyen pozíciót csak kimagasló szépséggel lehet elérni. Tökéletes arcforma, vonások, brutális csontozat. Rózsát ha meglátnátok buszjegyet árulni rá sem néznétek. Kpop idol bármilyen átlag vagy átlag alatti külsővel lehet valaki.

Meg Jennie a plottyedt testével veri sui-t 😂 ok

2023. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Jó hát akinek rosé lisa hwasa meg jihyo benne van a top 10-Ben attól mit várok 😂 a többit meg sem merem nézni
2023. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Én csak leírtam a véleményem. Ezért miért kell leordítani a fejem😭😭???????
2023. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

Itt van néhány kép, hogy értsd miért döntöttem így, ahogy! Bár nem értem mi a bajod MÁS véleményével!

Jisoo

[link]

Tzuyu

[link]

Rosé

[link]

Jihyo

[link]

Wonyoung

[link]

Chaewon

[link]

Hwasa

[link]

Jennie

[link]

Lisa

[link]

+1 Lily

[link]


Amúgy nálam Sui He a közepes kategória! Nem a legszebb, de nem is csúnya! Közepes!

2023. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Jennie plöttyedt teste?

Ok Rosé nem a legjobb azt elismerem.

De Jennie teste 10x jobb mint ennek Sui-nak,borzasztóan túl vékony és csontos az a nő. Lehet 35kg. Lisa is túl vékony igen,de neki az arca szép legalább. Hwasa az szerintem sem szép. Amúgyaz átlag emberek más dolgokat néznek mint egy modellügynökség. Attól hogy valaki modell,és az ehez a szakmához megvannak a "sztenderdjei" még nem biztos hogy szép. Mondjuk az meg egy szubjektív dolog. Vannak országok ahol a 120kg extrém elhízott nő az ideál meg a "tökéletes" de nekem attól még nem tetszik. Ez ilyen.

2023. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

Jennie teste totál formátlan, lottyedt a hasa, az a kis rövidnaci amit ráadtak a turné alatt, hat egy merő lapos löttyenet az egész segge

Lisa meg szét van mutve és meg így is csak átlagos, csak keress rá a műtét előtti képeire😂


Talán pont ezért isteníti a sok kis élettelen rajongó mert egy átlag sovány énekelni nem tudó kislány és ezért tudnak vele azonosulni

2023. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Miért nem tudjátok elfogadni, hogy valakiknek ők tetszenek? Meg hogy valakinek Hwasa tetszik? Valakinek Rosé tetszik? Valakinek Jennie tetszik? Valakinek Jihyo tetszik? Valakinek Tzuyu tetszik? Ezt ti miért nem tudjátok elfogadni? Mi elfogadjuk, hogy nektek mondjuk Sui He vagy Ariana Grande vagy Kim Kardashian tetszik (amúgy ezek csak példák ne vegyétek komolyan)! Mi ugyanezt elvárjuk tőletek!
2023. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!