Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is nagyon szép...

Szerintetek is nagyon szép Kim Jisoo?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja, kiről van szó, az nézzen utána. Nagyon szép arca van, illetve kecses alakja. A koreai szépségideálnak teljes mértékben megfelel. Énekesnőként és modellként már bizonyított, hamarosan egy sorozatban is szerepelni fog. Szerintem az egyik legszebb idol.

2020. nov. 18. 21:21
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
A világ legszebb női között mindig jó helyeken végeztek. Tavaly Tzuyu lett az első, előtte meg Im Jinah (Nana).
2020. nov. 21. 16:44
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép lány, és kedves, szerény is, ami kifejezetten pozitív.

Kicsit hasonlít Seolhyunra, csak az orruk formája más egy kicsit és máshogy mosolyognak.

2020. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
43%
nem annyira inkább átlagos ha már bp akkor már jennie és lisa
2020. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
66%
kérdező "a világ legszebb női és férfiai" cím csak egy marketing fogás! ez nem a tényleges szépségről szól hanem a népszerűségről! meg nézném ezek az idolok milyen helyezést kapnának ha független hozzáértő bírák lennének egy tényleges szépség versenyen ahol 10 tucat ugyan ilyen kaliberű nő és legalább 20x jóképűbb férfiak
2020. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek az 1-essel. Jisoo is szép, de nekem is IU a legszebb, illetve szerintem még Joy is gyönyörű, nem csak arcra de az alakja is.
2020. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem, meg Hyuna is nagyon szep^^ Csak mostansag kicsit..khm..Tul tolja..ezt a bitch..stilust. De egyszeruen imadtam, amikor voros haja volt, na ott tenyleg bajos volt.:)
2020. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
25%
36 nos igen hyuna kb egy totális mádia qurva lett és hihetetlen hogy a barátját ez nem zavarja hogy szinte pucéran van kint és már villantott is mellbimbót valamint amugy hyuna szerintem nem szép mert 1. szét van plasztikáztatva főleg a melle!
2020. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Hyuna-nak mindig ez volt a stílusa, elég szomorú, mert szerintem először beleeröltették ebbe, hogy melltartosón filmezze az mv-it. Amióta kilépett a kiadotól tényleg minden rávolt bízva és azután is folytatta és tényleg az, hogy csak úgy teszi ki a fehérneműs képeket amik nem is egy fotózásról van az elég furcsa. Az, hogy mi nem lássuk, hogy a barátját zavarja nem biztos, hogy tényleg nem zavarja. Bár aki összejön Hyunaval első sorban az szerintem kéne számoljon ezzel.
2020. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
Ezer éves kérdés de szerintem van ott alak😳 mármint jisoo nak
2022. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
74%

Ezer éves kérdés,nem értek a kpop-hoz sem,de 23 éves pasiként. rákerestem erre a Jisoo-ra meg Rose re és szerintem eszméletlen szépek.

Az a Sui he akit emlegetett az egyik válaszoló,na őt megeszik reggelire,arcra mindenképpen,némelyik képen olyan csontos,szögletes arca van mint egy múmiának kb. És alakra szintén vékony,úgyhogy nemtudom honnan jött hogy ő bármivel is jobban nézne ki.

Az emlegetett 2 csaj 1000x szebb szerintem. De ez a jisoo tényleg eszméletlen gyönyörű,a testével sincs semmi baj. Pedig nekem nem lehet "eladni" mert rockot/dubstepet hallgatok,semmi közöm az ilyen debütálásokhoz xD Ettől független ezek a lányok nagyon szépek,de mint megmutatkozott a válaszokból,ez ízlés dolga.

2023. máj. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!