Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Öngyilkos lett? Az Instagram...

Öngyilkos lett? Az Instagram oldala elég furcsa.

Figyelt kérdés

A hírek között láttam tegnap, hogy a júliusban meghalt Naya Rivera-ról jelent meg cikk. A volt férje most gondatlan emberölés miatt indított pert.


Megnéztem az instagramját. Máricusban elég furcsa 3 részből álló videót töltött fel (a zene, meg amit írt a videókhoz még durvább), vízben fekszik, elmerül. Erre júliusban megfulladt. Aztán a legutolsó képeihez is olyan idézeteket írt, ami az élettel-halállal kapcsolatos. Ezen kívül szerintem nagyon lefogyott (korábban volt anorexiás is.) A legutolsó képe alatt meg amin a fiával van az a szöveg van, hogy "csak mi ketten", ez meg eminem szám refrénje amiben megfullad az anya a gyerek előtt, pont mint ami vele történt.


Elvileg a szervezetében volt alkohol, amfetamin, diazepam, de a hivatalos állás szerint ennek nem volt köze a halálához, egyszerű baleset. Úsztak a 4 éves gyerekkel, és ő elmerült. A mentőmellénye a csónakban volt. (Amúgy ahogy utánaolvastam folyamatosan változik a sztori.) Van videó arról, ahogy a tóhoz érkeznek, és a parkolása is elég furcsa volt, ráadásul nagyon sietett a csónakra.


Szerintetek is ez egyszerű balesetnek tűnik?


2020. nov. 21. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem gondolom, hogy ha valaki öngyilkos akár lenni, akkor magával viszi hozzá a gyereket a tenger közepére.
2020. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Engem már csak egy dolog izgat...ez miért van a szórakozás kategóriában?
2020. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
2. Igen kicsit fura, de itt inkább a "Sztárok, bulvár" kategóriára kell összpontosítani.
2020. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert sztárról van szó.
2020. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem öngyilkos lett. Ahogyan Mark Salling és Cory Monteith is.
2020. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öngyilkos lett, de előbb felrakta a csónakba a gyereket.
2020. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!