Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » De most komolyan, mit esznek...

De most komolyan, mit esznek a BTS nevű koreai borzalmat alkotó hét erősrn metroszexuális kölykön?

Figyelt kérdés
Mire fel ez a nagy őrület? Már az animeimádatot se bírtam megemészteni, erre jön ez. Hogy tudnak lányok, sőt, nők ilyen fazonokba beleszeretni? Úgy érzem, elkorcsosult a világ...

#zene #anime #Korea #K-pop #BTS #Koreai fiúk
2020. dec. 6. 06:08
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/300 anonim ***** válasza:
92%

NeM nOrMaLiS aZ aZ eMbEr AkI aZt SzErEtI aMiT eN nEm FuJ fUj

Kérdező agyi szintje egy 13 éves szinten van kb ezzel a felfogással 😃

Azt sem értem miért kell minden egyes alkalommal beszamolniuk pl az armyknak hogy miért szereted ezeket a szarokat meg te hülye tuti feleségül akarsz hozzá menni blabla

Nem mindegy neked ki mit szeret őszintén?

Ha én pl Led Zeppelint hallgatok akkor ugyanúgy be kell szamolnom majd mint most azért mert szeretem a Bts-t?

Na armyk nem vagyunk normálisak ennyi kész pont,ha most ezzel vége akkor megyek meg is nézem a Genius interjút amiben részt vettek nemrég 🥰

2020. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/300 anonim ***** válasza:
87%
xDDD kezdelek nagyon megkedvelni kerdezo, amugy tenyleg egyre normalisabb, meg a kis pico meghato tortenetet is megnezi a kedvemert *szip*
2020. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/300 anonim válasza:
100%

Vajon miért szeretjük? Lehet, de komolyan csak lehet rá némi esély, hogy mondjuk azért, mert tetszik nekünk a zenéjük? Arról meg nem tehetünk, hogy plusszban még jól is néznek ki, ugye? Sajnálom, de képtelen vagyok osztani a nézeteidet az ízlésről (mert bármilyen hihetetlen, de mindenkinek, még a kérdésedben említett lányoknak és nőknek is van olyanjuk)


Tudod mit? egy dologban viszont egyet értek: ELKORCSOSULT A VILÁG. Te például tökéletes példa vagy erre.


ja, és ezt ajánlom figyelmedbe. gondolkodj el rajta.

https://www.youtube.com/watch?v=1OBREo2F8Kc

2020. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/300 anonim ***** válasza:
100%
Az idolllll, erre nem is gondoltam, kerdezo ezt hallgasd vegig^^
2020. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/300 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne elkorcsosult világ csak azért, mert a mai tiniknek ez jön be. Ja, bocs az animéket sem szereted, nem mindenki egyforma.

Amúgy én nem szeretem a zenéjüket, J-rockot hallgatok, igaz, tini sem vagyok már jóideje. De én úgy gondolom, hogy ott volt például a Backstreet Boys a 90-es években, nekik is elég "babaarcuk" volt.

2020. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/300 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a szex nem trágár szó. Nem tudom, mi lehetett a törölt kommented, de valószínáleg valami támadó vagy gyűlöletkeltő.
2020. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/300 A kérdező kommentje:

Valami más állhat a hátterben, mert most meg azt a kommentemet nem talalom, amiben arrol irtam, hogy nem talalom az elozo kommentet. Fura.

Egyebkent jo reggelt, lanyok, hogy vagytok ma?

2020. dec. 17. 10:31
 98/300 anonim ***** válasza:
100%
Náthás vagyok nem kapok levegőt szerintem itt a vég,és te?
2020. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/300 anonim ***** válasza:
100%
[link] 19edik másodperc
2020. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/300 anonim ***** válasza:
100%
#97, most vizsgáztam újkori filozófiatörténetből, négyes lett😍
2020. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!