Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » De most komolyan, mit esznek...

De most komolyan, mit esznek a BTS nevű koreai borzalmat alkotó hét erősrn metroszexuális kölykön?

Figyelt kérdés
Mire fel ez a nagy őrület? Már az animeimádatot se bírtam megemészteni, erre jön ez. Hogy tudnak lányok, sőt, nők ilyen fazonokba beleszeretni? Úgy érzem, elkorcsosult a világ...

#zene #anime #Korea #K-pop #BTS #Koreai fiúk
2020. dec. 6. 06:08
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/300 anonim ***** válasza:
84%
Nemarr Kerdezo, az army nem egy ilyen, Jovan akkor mosttantol hvjuk magunkat Armynak dolog, hanem ez lett a fandom neve, ez lett eldontve. Amugy egy kerdes, muszaj, muszaj mindenbe belekotnod? Ezt te elvezezed? Mert akkor keress egy olyan elvezetet, amivel nem okozol kart masokban. inkabb menj Hentai-t nezni, Ajanlani tudom a boku no pico-t xDD
2020. dec. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/300 anonim ***** válasza:
100%
Brit tudósok állapították meg, hogy este és hajnalban aludni kell
2020. dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/300 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező X év múlva a 40 éves szűz lesz 😂😂
2020. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/300 anonim ***** válasza:
100%
A 40 éves szűz 2: A K-pop fanok tehetnek mindenről
2020. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/300 anonim ***** válasza:
100%
Máglyara velünk 😂😂😂
2020. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/300 A kérdező kommentje:

Nem szamitottam ra, hogy jon erdemi valasz :)

Na, jol van katonalanyok, tessek tovabb olvasgatni a wattpadon a rajongoi fantaziakat, hogy az egyik tag rair egy magyar lanyra es minden fasza. (Itt talaltam egy vonatkozo kerdesben az infot). En inkabb tenyleg megnezem azt a hentait, bar meglep, hogy az ajanloja ennyire tudja, mi az. Ti tenyleg nem a zeneert vagytok oda, hanem koreai fiukrol szott abrandkepekert. A tobbi csak belemagyarazas. Es meg en vagyok a hulye.

Ja es hogy miert zavar ez engem? Nem zavarba, ha nem terhedne olyan nagyon el ez a xarsag. De terjed, es a normalisok is ilyenne valnak. Ez zavar. Lassan a normalis lesz a kisebbseg, de errol mar irtam korabban.

Es remelem mindenki elegedett, most nappal irtam. Megyek, megnezem hogy szexelnek az animefigurak, ugyis reg rohogtem egy jot.

2020. dec. 15. 09:38
 87/300 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesz fejlődni kérdező. Először hajnali egyóra után írtál ide. Másodszorra meg hajnali ötórakor. Most meg képes vagy reggel is írni ide. Szívből gratulálunk a megfelelő teljesítményedért!
2020. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/300 anonim ***** válasza:
100%

Engedjetek el lanyok, aki hulye, az hulye marad. Nem lenne muszaj neki, de eleve eldontotte hogy az egesz egy nagy szar, ugyhogy hiaba irnatok barmit, azzal csak neki adnatok tobb okot a kotekedesre.

Kerdezo, eld tovabb az eleted utalva a kpopot meg a btst, mi is eljuk tovabb az eletunket ugy, hogy szeretjuk oket. Ugy gondolom elfogunk ferni egymas mellett, eleg nagy ez a fold mindannyiunknak. ;)

2020. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/300 anonim ***** válasza:
100%
De én nem akarom elengedni. Olyan jó a kérdezőt csesztetni.
2020. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/300 anonim ***** válasza:
100%
I think so
2020. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!