Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » De most komolyan, mit esznek...

De most komolyan, mit esznek a BTS nevű koreai borzalmat alkotó hét erősrn metroszexuális kölykön?

Figyelt kérdés
Mire fel ez a nagy őrület? Már az animeimádatot se bírtam megemészteni, erre jön ez. Hogy tudnak lányok, sőt, nők ilyen fazonokba beleszeretni? Úgy érzem, elkorcsosult a világ...

#zene #anime #Korea #K-pop #BTS #Koreai fiúk
2020. dec. 6. 06:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/300 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező menj aludj inkább jót fog tenni hidd el,csucsukalj kicsit
2020. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/300 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egy anime kedvelő fiú és még kpop fan is vagyok. Hú de gyűlölne a kérdező XD. 18/F
2020. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/300 anonim ***** válasza:
97%

Az irigység is betegség😅

Gondolom rajtad mennyi csaj csünghet ha ide írkálsz ilyeneket.

A világ inkább az olyan emberek miatt korcsosult el, mint te magad.

Ők is ugyanúgy emberek, más nemzetiség, más kultúra de ŐK IS EMBEREK. Ha ezt nem bírod felfogni, magadban keresd inkább a hibát.

Nem értem miért kell másokat bántani állandóan. Ha nekem nem tetszik valami akkor nem nézem, nem hallgatom és nem kötök bele. Örülök, hogy neked erre jut időd, hogy ezen agyalj és bántsd őket.

Először gondolkozz el magadon

szerintem utána bántsál másokat. Komolyan mondom az ilyen emberek miatt én szégyellem magam... és akkor csodálkoznak miért van annyi önbizalom hiányos, depressziós ember.

Gondolom te mennyire érett lehetsz ilyen gondolkodás móddal, ha már őket kölyközöd le.

Lehet itt jönni azzal hogy jajj jönnek a kis fan lányok és megvédik őket. Írhattál volna ide akárkit akkoris szégyenletes ahogy más embertársadról beszélsz, úgy hogy nem ismered őket, soha semmit nem ártottak neked.

2020. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/300 anonim ***** válasza:
97%

Az meg hogy a szexualitások megnevezésével, fogalmával, jelentésével se vagy tisztába szintén a saját szégyened.

vagy kifejthetnéd mi az a "metroszexuális"?😂

#63-as voltam

Ennyi kommentet rád pazarolni...

2020. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/300 Ráhel Ingrid válasza:
96%
Szia, szivem! Láttom kaptál már jó pár választ, én cska annyit mondanék, hogy ilyen hozzá állással, ne is próbáld megérteni. Nem kell elfogadnod enged el. Persze fogod még őket látni a Grammy-n és ilyesmi. De ha eddig nem sikerült megszeretnéd őket, reménytelen vagy. És nem tanácsolom, hogy beléjük köss, mert egy olyan kedves army(fan), mint én vissza ír és sokan vagyunk, védjük, akiket szeretünk, bár ez bőven több szeretetnél, de nem kell megértsd. Fhhu, pedig rövidet akartam írni xD. További szép bts mentes napot
2020. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/300 A kérdező kommentje:

ÉS a másik nagy izé, amit nem értek, ez az army vagy mi a xar. Milyen már az, hogy egy pár évig jelen lévő, aztán úgyis a süllyesztőben eltűnő tinibandának a rajongói magukat hadseregnek nevezik? Annyira nevetséges. Tisztára olyan, mint a politika, csak ott meg soroshálózatnak meg libernyákoknak hívják az embereket. Itt meg saját magukat hadseregnek.

Amit csináltok, hadseregestül, na az a véleményterror. Menj aludni, kérdező, meg fogadd el, kérdező... Tudjátok, mi a gáz? Hogy még egyikőtök se írta le az igazat. Hogy azért szeretitek ezt a BTS-t, mert a barátnőtök is szereti, és mert szerelmesek vagytok valamelyik szőrtelen tagba, és a zenéjük tök mellékes, csak felülteket a hájpvonatra. Jajj, milyen kis édes, meg úgy elmennék az esküvőjére... Eszem megáll. Papírzsepit adjak? Mert biztos sírni fogsz, ha nem téged vesz el, hanem valami koreai pitsát. Ha heteroszexuális egyáltalán.

Szóval kösz a válaszokat, de még mindig nem sikerült megfejtenem, mire fel ez a nagy hájp, ehelyett kaptam mindent a fejemre a biztos nincsen csajomtól kezdve addig, hogy ízlésekről ne vitázzak. Ja, meg rasszista is vagyok.

Na, meg kell válaszolnom azt is, mi az a metroszexuális: lányos külsejű, fiatal, városban lakó férfi, akit ránézésre többynire leb.ziznak. De a wiki jobban körbeírja, ha már lusta voltál magadtól rákeresni: [link]

Na szervusztok lányok, meg egy darab animerajongó fiú, megyek, oszt' alapítok valami bandát, úgyis ennyi elég a népszerűséghez.

2020. dec. 11. 07:10
 67/300 anonim ***** válasza:
100%

De most őszintén, mit zavar téged, hogy ki és mit szeret? 😒 Ebből tényleg csak arra lehet következtetni, hogy féltékeny vagy.

Hagyd figyelmen kívül a kpop fanokat. Nem hiszem, hogy ártanak neked.

2020. dec. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/300 anonim ***** válasza:
100%

Nesze, itt a valaszom. Azert szeretem a BTS-t, mert tetszenek a zeneik. Ennyi. Egyebkent meg nem csoda, hogy nem normalis valaszokat kaptal, hiszen mar eleve nem normalis kerdessel inditottal. A kerdesed lenyege csak provokacio es szapulas volt. Legkozelebb, ha tenyleg tudni akarod, miert szeret valaki valamit, ajanlom fogalmazz egy kicsit maskepp...

Ha tudni akarom, valaki miert szereti mondjuk a Nirvanat, nem azt irom ki, hogy "mit esztek ezen a sz*ron, mar elotte se tudtam a rockot megemeszteni, ugy erzem elkorcsosult a vilag.."

Remelem sikerult felfogni, hol b**ztad el.

2020. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/300 anonim ***** válasza:
100%
#66, akkor értelmezd jobban azt a wikipédia szócikket. Igen, a metroszexuális az olyan férfiakat takarja, akik sokat adnak magukra, sok kozmetikumot használnak, amit a nőkhöz szoktak kapcsolni, nőies tevekenysének tartanak. DE! Nem lányos, bzis férfit takar. A szócikk megemlíti David Beckhamet, aki szintén metroszexuálisnak vallja magát, rá nem mondhatod, hogy lányos kinézetű lenne.
2020. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/300 anonim ***** válasza:
93%
Ha azt gobdolod, hogy a kpop tagok homoszexuálisok, akkor csak magadból indulhattál ki
2020. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!