Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem értékelik túl...

Csak szerintem értékelik túl a blackpink-tagokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire annyira büszkék ?

#Blink-182 #K-pop #Blackpink #kpoplánybandák
2020. dec. 22. 19:53
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ezt most csak én látom így és kövezzetek meg érte. De ennek a négy lánynak;

1. Se túl nagy zenei adottság,

2. Se túl nagy esztétikuma sincs.

bár nagyon elhiszik magukról.

2020. dec. 22. 20:14
 2/43 anonim ***** válasza:
87%

Hát a tehetségen lehet vitatkozni, nem mondanám, hogy

rosszak, de azért vannak náluk jóval kImelkedőbb női idolok is. Na de hogy túl nagy esztétikumuk sincs? 😮 Szerintem ez a négy lány egyszerűen gyönyörű.

Igazából érteni vélem, miért vannak oda értük sokan. Egyszerű, fülbemászó popdalokat énekelnek, és nem is akarnak ennél többnek látszani, nem is tesznek úgy, mintha valami világmegváltó dolog lenne, amit ők képviselnek. Élvezhetőek a zenéik, én is szívesen elhallgatom őket pl. mosogatás, buszozás közben. Emellett igenis szépek és szexik, méghozzá ízlésesen szexik az amerikai "kolléganőikkel" ellentétben.

2020. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
*se tul nagy zenei adottsága*
2020. dec. 22. 20:26
 4/43 A kérdező kommentje:
Hát azért az utóbbi időben eléggé elkurvultak (de ez csak a saját véleményem)
2020. dec. 22. 20:41
 5/43 anonim ***** válasza:
26%

kérdező zenei érzékük szinte abszolút nincs... sajna ez tény a kpop nem a zenéről szól hanem arról hogy szexuálisan vonzódjanak az idolokhoz az emberek...

de azért jennie-t lehetne pakolni éjjel nappal!

igazából szinte az egész zenei világ a kpop-on nevet mert egy kiemelkedő alakja sincs csupán a hype... még a legjobb énekesek is zenei státuszban egy ilyen közepes osztálybéli mint kb az x faktorban mikor az első éle adás van és a top 10 vagy 12 jutott tovább kb azon a szinten vannak... nem csak a black pink hanem az összes (habár a bp pont nem énekről szól hanem rapről...)


de fel kell fogni az idolok nem zenészek! ők előadók és magukat adják el azaz jobban mondva a fizikai tulajdonságaikat és egyfajta személyiséget nem pedig az ének hangjukat...


erre akkor jöttem rá mikor 20-ból 20 mv-ben ami studio munkával professzionálisan van megmunkálva lehet hallani mindegyikben elég szép kis hamis hangokat félre csúszásokat...

2020. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
0%

lol kérdező nézz végig szinte az összes 2015-ős lány csapat már egy média prosti lett a színpadon! csak azon vannak hogy minél több cicit combot és feneket mutassanak...! főleg a bp már szinte 1 év után a debutkor

nézd csak meg a twice gfriend momoland red velvet apink lovelyz ruháit...

az összes ugy néz ki mint egy olcsó szégyentelen lotyó

2020. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%

Ughh, gurl... Ez nagyon provokatív kérdés. Ezen most megint ki fog törni a kommentháború, hogy ki milyen szép/csúnya, tehetséges/tehetségtelen. Ezek vélemények. Ezekre nincs egyetlenegy válasz mint egy matek megoldásban. Szóval fel kell hogy készítselek a nagy savazásra a többiektől.

Nahh... Akkor kezdjünk bele. Ezt mind blinkként mondom.

A lányokra ráfért volna még egy kis trainingelés, de sztm az óriási "szünet" után a vokáljuk és rappük is fejlődött, a szünet előtti hangjukhoz képest. Ami a kinézetüket illeti, szerintem (kihangsúlyozom SZERINTEM) mind a 4 lány gyönyörű. És nem hiszem hogy elkurvultak volna. Légyszi mutass egy képet amin sztd kurvásak. Csak kíváncsi vagyok, nem rosszindulatból kértem.

2020. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
16%

7-es azért a qurvás kép kicsit álszent nem gondolod? tény nagyon jól néznek ki... viszont ha értesz a zenéhez akkor be láthatod hogy mint énekesek nagyon gyengék! itt most ne kpop szintet nézd hanem ének szintet... 10-ből a legjobb kpop énekes is max 5-6-os és az már tényleg csak ilyen 100-ból 2 ember...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=E6PCQVlVIWU (hozzáteszem a ruhák kisebbek lesznek mindig...)

[link] (azért ez már nem kispályás... biztonsági nadrág sincs itt már...)

2020. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
12%

na ezt azért már nem lehet letagadni...

[link]

2020. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
90%
Hát én menten bekaksizok.. a kedves két pipás úriember direkt beírja a googlebe, hogy xy boobs, direkt ilyenekre keres rá, oszt még neki áll feljebb mindig, hogy mekkora erkölcsi fertő ez a kpop. 😂😂😂
2020. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!