Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem értékelik túl...

Csak szerintem értékelik túl a blackpink-tagokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire annyira büszkék ?

#Blink-182 #K-pop #Blackpink #kpoplánybandák
2020. dec. 22. 19:53
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
84%
Szóval, véleményem szerint ők inkább táncosok vagy modellek, de énekeseknek, zenészeknek jóindulattal sem nevezhetők.
2020. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Én azt veszem észre, hogy egy csomó Blink nem is ismer mást csak a Blackpinket és az alapján akarja kijelenteni, hogy a Blackpink a legjobb. Bár ezt legtöbbször külföldi Blinkeknél tapasztaltam.
2020. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel akik itt le lettek pontozva, hogy nem tudják, hogy nem ők akarják felvenni amit ők felvesznek. Megmondják, hogy ezt vedd fel, és neki fel kell. Mikor koncerten az utolsó ismétlem UTOLSÓ felvonás jön CSAK akkor dönthetik el, hogy mit vesznek fel. CSAK akkor! Csak, hogy értsétek, hogy miért vesznek fel ilyeneket.

Kérdésre: SZERINTEM tök cukik, szépek, jók táncban, rapben, vokálban, meg mindenben. Jók a zenéik, fülbemászóak. Lehet, hogy túl vannak értékelve, van hype körülöttük, én ezt nem veszem észre. Néhány rajongó csak azért hallgatja, meg nézi őket, mert fülbemászók a zenéik. Nem értem, hogy ezzel mi a baj. Bár lehet, hogy az utálóknak a toxic fanokkal van a bajuk, és nem azokkal akik szimplán hallgatják őket. Én is elismerem, hogy vannak sokkal jobbak náluk, mint pl Mamamoo, KARD, ATEEZ, Dreamcatcher, NMIXX, New Jeans, stb.

2023. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!