Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem értékelik túl...

Csak szerintem értékelik túl a blackpink-tagokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire annyira büszkék ?

#Blink-182 #K-pop #Blackpink #kpoplánybandák
2020. dec. 22. 19:53
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
0%

10 látom nem érted... hiába ha nem direkt olyan tartalmat gyártanának akkor nem lehetne ilyen képet találni pláne nem a színpadon...

te azaz úriember lehetsz aki nem látja a fától az erdőt... persze ott van az utolsó link is de persze a te fajtád arra is azt mondja hogy nem lát semmit és a másikkal van a probléma... ":D igen ilyen undorító emberek vannak manapság... már nem a hülyeség hanem az álszentség fájna nos... akkor sok mákos kalácsot írna fel a doki karácsonyra... :"D

2020. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
93%
Semmivel sem rosszabbak, mint a többi kpop idol
2020. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Huh, nem gondoltam volna hogy ennyien válaszolnak a kérdésemre! 😃


7-es hát én még az elején anno a debüA soknál

2020. dec. 23. 00:54
 14/43 A kérdező kommentje:
*szóval; hát én még az elején anno amikor BP debütált. Ès Először meghallgattam a BOOMBAYAH-át Nagy potenciált láttam a lányokban és sokszor hallgattam iskolába menet a 2-másik számukat is (STAY|WHISTLE) igaz ez sem volt már teljesen az én stílusom, És volt már benne pár hamis hang de azért tetszett+valami új dolgot láttam benne. Viszont utána jött a PLAYING WITH FIRE nah, onnantól kezdve nem nagyon szívlelem a blackpink-et.
2020. dec. 23. 01:18
 15/43 A kérdező kommentje:
És hát igen tisztában vagyok azzal is hogy ízlések és pofonok szóval lehet hogy nekem nem jön be ez a koncepció de 22 másik embernek meg igen.csak azt nem értem hogy miért pont ők vannak felkapva és túl értékelve. mikor vannak sokkal tehetségesebb lánybandák náluk.
2020. dec. 23. 01:26
 16/43 A kérdező kommentje:
*Ès esztétikumban is szebb*
2020. dec. 23. 01:30
 17/43 anonim ***** válasza:
15%

mert pont a bp jókor volt jó helyen! pont az egyik top cégnél valamint akkor debütált amikor egy lány banda sem csinálta ezt a girlcrush rap vonalat csak aztán hamar át ment sztriptízbe... hozzáteszem több külföldi oldalon is láttam és nem haterek

de persze még most sem volt egy olyan kép sem amin kint lett volna valamijük...

az erdő nincs mert csak fát látunk... problem solved

2020. dec. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Köszönöm,a figyelmet!:)

2020. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
0%
18 ???
2020. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
#19 - be linkeltem kèt számot tőlük ami pontosan erről szól!:)
2020. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!